Babaeski Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0288) 
Adres: 39200 Babaeski/Kırklareli
Babaeski Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Babaeski Otogarı

Babaeski Otogarı
Babaeski Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Kırklareli iline bağlı Babaeski ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kırklareli -Babaeski otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Babaeski ilçesi Anadolu’nun üzerinde yerleşim kurulan eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olarak bilinmektedir. Bu nedenle bugün Marmara Bölgesi’nin karayolu ulaşımı açısından önemli noktalarından biri olan Kırklareli, şehri doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi geçmişinden miras kalan tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz. Marmara Bölgesi’nde yer alan diğer önemli şehirlerle komşuluk içerisinde bulunduğundan Kırklareli’nin dolayısı ile Babaeski Otogarının ziyaretçi sayısı her geçen artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi noktasından Kırklareli -Babaeski otobüs bileti satın alarak Babaeski Otogarına giriş yaptığınızda, “Kıyıköy Kastro Sahili, Beğendik Köyü, Dupnisa Mağarası, Pabuçdere, Panayır İskelesi Koyu, Balkaya Köyü, Aya Nikola Manastırı, Karanlık Köyü, Bulanıkdere Longozu, Kıyıköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Babaeski Otogarı, Karaman’ın giderek artan yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Babaeski Otogarı içerisinde yalnızca çevre ilçeler ve illere üzerine sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Babaeski Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Babaeski Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Babaeski Otogarı Adresi : 39200 Babaeski/Kırklareli

Babaeski otogarı nerede? Babaeski otogarına nasıl giderim? Babaeski otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 3
Balıkesir Uludağ 2
- HEMEN SATIN AL ! -