Yolcu Sayısı
1

Artvin Otogarı

Artvin Otogarı

Artvin Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (466) 511 49 49 - 511 46 66

Adres: Erzurum Cad: No:9 08000 Artvin Merkez / Artvin

Artvin Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Artvin Otogarı Hakkında

Artvin Otogarı, Türkiye’nin Kuzey Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan ve son yıllarda zorlu, engebeli arazi yapısına karşın muhteşem doğal güzellikleri ile giderek daha popüler olan Artvin şehrine karayolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz, ulaşım merkezdir. 2010 yılında ulaşım alanındaki hizmetine başlayan Artvin Otogarı, özellikle Doğu Karadeniz Bölgesinin ulaşım ihtiyacını karşılamak konusunda büyük önem sağlamaktadır. “Ahravi, Hopa, Borçka, Murgul, Ardanuç, Şavşat, Yusufeli” Doğu Karadeniz boyunca takip edilen yolun içerisinde Artvin Otogarından ulaşım sağlayabileceğiniz ilçeler. Bu ilçeler özellikle eşine ender rastlanan doğal güzellikleri ile son dönemde son derece popüler olan noktalar. Artvin otobüs bileti alarak, Artvin Otogarına ulaşım sağladığınızda, “Şavşat Karagöl, Borçka Karagöl, Menşuna Şelalesi, Macahel, Papart Vadisi, Hatila Vadisi, Kafkasör Yaylası, Maral Şelalesi, Atabarı Kayak Merkezi” gibi şehrin görülmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Artvin Otogarından bulunduğu konum itibari ile transit yolculuklar yapılması pek mümkün olmamaktadır. Artvin Otogarı, tasarlanırken Doğu Karadeniz Bölgesinin yolcu trafiği yükünü hafifletme amacının yanın da açık ve kapalı olarak konumlandırılarak ziyaretçilerine görsel şölen de sunmaktadır. Toplamda 3500 metrekara alan üzerine kurulan otogarın 2500 metrekaresi açık, 1500 metrekaresi kapalı olarak değerlendirilmiştir. Genele bakıldığında Artvin otogarının küçük bir alan üzerine kurulduğu dikkat çeker ancak Artvin Otogarı tam kapasite ile hizmet sunmaktadır. Artvin Otogarı içerisinde yalnızca civar bölgelere ulaşım hizmeti sağlayan otobüs firmaları bulunduğu gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet sağlayan otobüs firmaları da yer almaktadır. Artvin merkezinde bulunan bu ulaşım noktası, Çarşı Mahallesi içerisinde yer almaktadır.

Artvin Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Hareket Eder?

Artvin otobüs bileti alarak gidebileceğiniz Artvin Otogarı üzerinden günümüzde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Yeşil Artvin, Cesur Bingöl Seyahat, Mtero turizm, Özlem Ardahan, Lüks Artvin Seyahat, Has Bingöl, Artvin Ses Turizm, Sakarya VIB” gibi firmalar yer almaktadır. Artvin Otogarı üzerinden sefer düzenleyen otobüs firmalarının bilet fiyatları ise “35 -140 TL” arasında değişiklik gösteriyor.

Artvin Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Artvin Otogarına ulaşımın biraz zor olduğundan bahsetmek gerek. Ulaşım sağlamak için çok fazla seçeneğiniz bulunmuyor. Ulaşım sağlamak için şehir içinden hareket eden kooperatif minübüslerini ya da ticari taksileri kullanmanız gerekiyor.

Erzurum Cad: No:9 08000 Artvin Merkez / Artvin

(466) 511 49 49

En Popüler Artvin Otobüs Firmaları

Artvin bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Artvin otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeşil Artvin Ekspres6
Lüks Artvin Seyahat4
Sakarya Vib Turizm 3
Prenskale Turizm3
Öz Has Bingöl Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr