Yolcu Sayısı
1

Arhavi Otogarı

Arhavi Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (466)

Adres: Musazade Mah. Arhavi Otogarı Arhavi, Artvin

Arhavi Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Arhavi Otogarı Hakkında


Arhavi Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin ilinin Arhavi ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Artvin - Arhavi otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine yaklaşık 80 km mesafede yer alan Arhavi ilçesi sahip olduğu doğal güzellikleri nedeniyle gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Özellikle son yıllarda yapılan tanıtım ve yatırım çalışmaları ile birlikte Karadeniz dünyanın farklı noktalarından çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Eşine ender rastlanır el değmemiş yeşil doğası, hırçın denizi ve sıcak insanları dünyanın her yerinden ziyaretçilerini ağırlayan Karadeniz’in ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor. Arhavi de kendine özgü doğal güzellikleri ile Karadeniz’in mutlaka görülmesi gereken noktalarından bir tanesi. Türkiye’nin herhangi bir yerinden Artvin - Arhavi otobüs bileti satın alarak Arhavi Otogarına giriş yaptığınızda, “Şavşat Karagöl, Borçka Karagöl, Mençuna Şelalesi, Atabarı Kayak Merkezi, Dolishane Kilisesi, Papart Vadisi, Maral Şelalesi, Macahel, Hatila Vadisi, Kafkasör Yaylası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Arhavi Otogarı giderek artış gösteren Karadeniz yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Arhavi Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi içerisinde sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını ve servisleri görebileceğiniz gibi Türkiye genelinde hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Arhavi Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Aksu Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Doğu Karadeniz, Kanberoğlu Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Öz Elbistan, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Özlem Ardahan, Patnos İtimat, Star Diyarbakır, Süha Turizm, Tokat Yıldızı, Ulusoy Turizm, Vangölü Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Arhavi Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Şehir merkezinden 80 km uzaklıkta bulunan Arhavi Otogarına ulaşım sağlamak için merkezden ve civar ilçelerden kalkan minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Arhavi Otogarı Adresi : Musazade Mah. Arhavi Otogarı Arhavi, Artvin

En Popüler Arhavi Otobüs Firmaları

Arhavi bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Arhavi otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeşil Artvin Ekspres6
VanGölü Turizm3
Patnos İtimat Turizm2
Metro Turizm2
Sahil Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr