Ardeşen Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0464)  715 20 20
Adres: Otogar, Ardeşen Merkez, Ardeşen, Rize
Ardeşen Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ardeşen Otogarı

Ardeşen Otogarı (Rize)
Ardeşen Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Rize ilinin bir ilçesi olan Ardeşen’e giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Rize - Ardeşen otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz, sürekli yağış alan iklimi, yılın her mevsimi yeşilini koruyan doğası ve hırçın denizi ile özellikle son yıllarda dünyanın farklı noktalarından gelen ziyaretçi sayısını arttırmış bir bölgedir. Bu bağlı olarak bölgenin önemli şehirlerinden biri olan Rize ve ilçesi Ardeşen’in de ziyaretçi sayısında belirgin bir artış gözlemlemek mümkündür. Şehir merkezine yaklaşık 21 km uzaklıkta bulunan Ardeşen küçük bir sahil beldesi olmasının yanı sıra eşine ender rastlanır güzellikte manzaralara ev sahipliği yapan bir ilçedir. Tüm bu özellikleri giderek daha popüler hale gelen Karadeniz turizmi neticesinde Ardeşen Otogarının trafik yükünün artmasına neden olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Rize - Ardeşen otobüs bileti satın alarak Ardeşen Otogarına giriş yaptığınızda, “Anzer Yaylası, Palovit Şelalesi, Zil Kalesi, Kaçkar Dağları Milli Parkı, Şenyuva Köprüsü, Ciha Kalesi, Polakcur Yaylası, Ovit Yaylası, Çağrankaya Yaylası, Rize Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktaları görebilirsiniz.
Ardeşen Otogarı, Karadeniz’in artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılamak amacı ile yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, açık ve kapalı alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ardeşen Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren yerel firmaları ve servisleri görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Ardeşen Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Aksu Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Öz Elbistan, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Özlem Ardahan, Patnos İtimat, Star Diyarbakır, Tokat Yıldızı, Ulusoy Turizm, Vangölü Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Ardeşen Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Merkeze son derece yakın bir konumda bulunan Ardeşen Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Ardeşen Otogarı Adresi: Otogar, Ardeşen Merkez, Ardeşen, Rize
Ardeşen Otogarı Telefon Numarası : 0 (464) 715 20 20

Ardeşen otogarı nerede? Ardeşen otogarına nasıl giderim? Ardeşen otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Sakarya VIB 1
Metro Turizm 1
Özlem Ardahan Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -