Yolcu Sayısı
1

Araklı Otogarı

Araklı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (462) 721 5861

Adres: Araklı Otogarı, Merkez Mahallesi, 61700 Araklı/Trabzon

Araklı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Araklı Otogarı Hakkında


Araklı Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon iline bağlı Araklı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon - Araklı otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizde özellikle son yıllarda Karadeniz turizmi yapılan yatırımlar ile birlikte büyük ilgi görmeye başlamıştır. Gerek yurt içinden ve gerekse de yurt dışından çok sayıda ziyaretçi Karadeniz Bölgesi’ni ziyaret etmektedir. Karadeniz’in kendine özgü kültürü ve eşsiz doğal güzelliği ile en fazla ziyaretçi çeken noktalarının başında şüphesiz Trabzon şehri gelmektedir. Trabzon şehrinin yıldan yıla artış gösteren ziyaretçi sayısı ile birlikte Araklı ilçesinin de ziyaretçi sayısı artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Trabzon - Araklı otobüs bileti satın alarak Araklı Otogarına giriş yaptığınızda, “Vazelon Manastırı, Sümela Manastırı, Haldizen Yaylası, Sera Gölü, Çal Mağarası, Akçaabat Orta Mahalle, Trabzon Ayasofya Müzesi, Sultan Murat Yaylası, Peristere Manastırı, Şimşirli Köyü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilir, Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Araklı Otogarı, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Araklı Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi’nde hizmet sunan yerel çaplı otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Araklı Otogarından Hangi Firmalar Hareket Ediyor?
Araklı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Abdurrahim Nur Özlem Cizre Nuh, Aksu Turizm, Bayburt Tur, Cesur Bingöl Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Patnos İtimat, Sahil Seyahat, Sakarya VIB, Star Diyarbakır, Tokat Yıldızı, Ulusoy Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Araklı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Araklı Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Araklı Otogarı Adresi: Araklı Otogarı, Merkez Mahallesi, 61700 Araklı/Trabzon
Araklı Otogarı Telefon Numarası : 0 (462) 721 58 61

En Popüler Araklı Otobüs Firmaları

Araklı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Araklı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy8
Lüks Artvin Seyahat3
Sakarya Vib Turizm 2
Karabük Doğuş2
VanGölü Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr