Yolcu Sayısı
1

Aksaray (İstanbul) Otogarı

Aksaray (İstanbul) Otogarı

Aksaray (İstanbul) Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (212)

Adres: Aksaray, Küçük Langa Cd. 71Y, 34096 Fatih/İstanbul

Aksaray (İstanbul) Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Aksaray (İstanbul) Otogarı Hakkında

Aksaray Emniyet Otogarı, İstanbul’un Fatih ilçesi içerisinde yer alan ve Uluslararası Otobüs Terminali olarak da bilinen bir otobüs kalkış noktası. Aksaray Emniyet Otogarı içerisinde ülkemizde faaliyet gösteren farklı otobüs firmalarının Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenlendiği gibi Bulgaristan, Romanya, Gürcistan, Yunanistan, Azerbaycan gibi farklı yurt dışı rotalarına da otobüs seferleri düzenleniyor.

Türkiye’nin pek çok açıdan en gelişmiş şehri olarak kabul edilen İstanbul’un en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Fatih, ulaşım açısından son derece rahat ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Şehir içerisinden hareket eden otobüs, minibüs, metro, tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkeze ulaşım sağlamak mümkün. Şehrin merkezinde yer alan konumu nedeniyle Aksaray Emniyet Otogarı bölgesinde çok sayıda tesis, yeme-içme mekânları ve farklı imkânlar yer alıyor.

Aksaray Emniyet Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Yurt içi ve yurt dışı farklı rotalara seferler düzenlenen Aksaray Emniyet Otogarı’na metro, taksi ve şehir içi otobüsler ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
İETT Otobüsleri
30D Ortaköy Dereboyu-Yenikapı, 31 Yenibosna Kuyumcukent-Yenikapı, 39K Binevler-Yenikapı, 69A Esentepe Mecidiyeköy-Yenikapı, 71AT Ataköy-Taksim, 77 Şişli-Yenikapı, 81 Yeşilköy-Eminönü İETT otobüsleri ile Aksaray Emniyet Otogarı’na ulaşım sağlamak mümkün. Elbette bu araçlar dışında farklı şehir içi otobüslerle de merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.
Metro
Metro da Aksaray Emniyet Otogarı’na ulaşım sağlamak için bir seçenek. M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı veya M1B Yenikapı-Otogar-Bağcılar-Kirazlı metro hatları trafik sorunu yaşamadan merkeze ulaşım sağlamak için son derece ideal.
Taksi
Taksi, şehir içerisinde ulaşım sağlamak için her zaman bir alternatif sunuyor. Elbette kalkış noktanızdan merkeze olan uzaklık taksi ücretinin belirlenmesini sağlayacaktır.
Aksaray Emniyet Otogarı Adresi: Aksaray, Küçük Langa Cd. 71Y, 34096 Fatih/İstanbul

En Popüler Aksaray (İstanbul) Otobüs Firmaları

Aksaray (İstanbul) bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Aksaray (İstanbul) otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm207
Metro Turizm164
Balıkesir Uludağ Vip45
Balıkesir Uludağ Turizm45
Efe Tur41

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr