Yolcu Sayısı
1

Akhisar Otogarı

Akhisar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236) 412 30 32

Adres: Ulucami Mh., Sk.377, 45220 Akhisar/Manisa

Akhisar Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Akhisar Otogarı Hakkında


Akhisar Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı ilçelerden biri olan Akhisar’a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Manisa - Akhisar otobüs bileti satın alarak kara yolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Akhisar, oldukça görkemli ve kadim bir tarihe sahip olan Manisa ilimizin merkezinden sonra en çok nüfusa sahip olan ilçesidir. İlçenin en önemli geçim kaynağı tarım oldu ve organize sanayi olduğundan bölgenin dönemlik işçi sayısı artış göstermektedir. Bu özelliğinden dolayı açılmış olan Akhisar Otogarının yolcu sayısı da her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Manisa, Türkiye’nin diğer birçok noktasında olduğu gibi geçmişi boyunca binlerce yıllık kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış noktalardan bir tanesidir. Bu nedenle şehir içinde ve Akhisar ilçesinde doğal güzelliklerin yanı sıra binlerce yıllık geçmişe bir kapı aralayan tarihi değerleri de bir arada görebilirsiniz.
Akhisar Otogarı, bölgenin dönem dönem artan ve giderek daha yükselen bir grafik çizen yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Akhisar Otogarı içerisinde yalnızca bölge illere ve ilçelere ulaşım imkanı sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda ulasal çapta hizmet sunan Türkiye’nin büyük otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Akhisar Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?
Akhisar Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Alaşehir Sarıkız Turizm, Balıkesir Uludağ, Efetur, Halıkent, Isparta Petrol, İstanbul Kalesi, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Sakarya VIB, Turgut Reis, Ulusoy Turizm, Yeni Barış Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Akhisar Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Manisa il merkezine yaklaşık 54 km mesafede bulunan otogara kişisel aracınız ile karayolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi civar ilçeler ve merkezden kalkan minibüs seferlerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Akhisar Otogarı Adresi : Ulucami Mh., Sk.377, 45220 Akhisar/Manisa
Akhisar Otogarı Telefon Numarası :

En Popüler Akhisar Otobüs Firmaları

Akhisar bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Akhisar otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Turizm21
Balıkesir Uludağ Vip21
Akhisar Seyahat14
Pamukkale Turizm12
Metro Turizm10

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr