Akdağmadeni Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0354) 
Adres: Akdağmadeni/Yozgat
Akdağmadeni Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Akdağmadeni Otogarı

Akdağmadeni Otogarı (Yozgat)
Akdağmadeni Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Yozgat ilinin bir ilçesi olan Akdağmadeni ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezedir. Türkiye’nin farklı noktalarından Yozgat - Akdağmadeni otobüs bileti satın alarak kara yolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yozgat’ın bu kendine has özellikleri ile dikkat çeken Akdağmadeni , doğuda Sivas’ın Şarkışlar ilçesi, güneyde Çayıralan, batıda Sarıkaya ve Saraykent, kuzeyde Kadışehri ile çevrilidir. Bölgenin bu önemli ilçelerine komşuluk etmesinden dolayı Akdağmadeni Otogarı, bölgenin kara yolu ulaşımı açısından önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Akdağmadeni içerisinde bulunmuş olduğu coğrafyanın bir sonucu olarak karasal iklim özelliklerini gösterir. Buna bağlı olarak ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. İklimsel nedenlerden dolayı Akdağmadeni Otogarının en yoğun olduğu dönem bahar ve yaz ayları aralığındadır. Akdağmadeni Otogarı, İç Anadolu’nun bu şehrini ziyaret eden insanlara iyi şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yiyecek - içecek mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Akdağmadeni Otogarı içerisinde genellik çevre ilçelere ulaşım sağlayan servisler ve küçük bir alanda faaliyet gösteren yerel otobüs firmaları görünse de ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının seferlerini bulmak da mümkündür. Akdağmadeni Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Yeni Barış Turizm, Öz Sivas Huzur, Metro Turizm” gibi otobüs firmalarını görmek mümkündür. Otogar üzerinden kullanıcıların en çok tercih ettiği seferler arasında:
Akdağmadeni- Ankara
Yozgat - Akdağmadeni
Akdağmadeni- Erzincan
Sivas - Akdağmadeni
Akdağmadeni- Bursa
Akdağmadeni- İstanbul
İzmir - Akdağmadeni
İzmit - Akdağmadeni
Gibi otobüs seferlerini görebilirsiniz.
Akdağmadeni Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Yozgat merkezinden kendi aracınızla Akdağmadeni Otogarına ulaşım sağlayabileceğiniz merkezden ya da civar ilçelereden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Akdağmadeni Otogarı Adresi:66300 Akdağmadeni/Yozgat

Akdağmadeni otogarı nerede? Akdağmadeni otogarına nasıl giderim? Akdağmadeni otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Bizim Iğdır Seyahat 2
Ağrı Ses Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -