Yolcu Sayısı
1

Akçaabat Otogarı

Akçaabat Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (462) 228 32 39

Adres: Akçaabat Otogarı, Orta Mahallesi, 61300 Akçaabat/Trabzon

Akçaabat Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Akçaabat Otogarı Hakkında


Akçaabat Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan Trabzon şehrinin bir ilçesi olan Akçaabat’a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok yerinden Trabzon - Akçaabat otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz ilçe doğal güzellikleri ile insanların dikkatini çekmektedir. Trabzon merkezine yaklaşık 14 km uzaklıkta yer alan Akçaabat Otogarı özellikle son yıllarda artış gösteren Karadeniz turizmi ile birlikte giderek daha fazla ziyaretçi ağırlamaya başlamıştır. Akçaabat Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen, ulusal çapta faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi yerel olarak hizmet sunan çeşitli otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Akçaabat Otogarı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına, otobüs bekleme peronları, açık ve kapalı bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, ofisler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır.
Akçaabat Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?
Akçaabat Otogarı içerisinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Adıyaman Ünal Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Öncü Seyahat, Öz Elbistan, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Özlem Ardahan, Sahil Seyahat, Sakarya VIB, Sema Turizm, Tokat Yıldızı, Turgut Reis, Ulusoy Turizm, Vangölü Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. Akçaabat Otogarına oldukça yakın konumda bulunan ve kolayca yolculuk yapabileceğiniz otogarlar arasında, “Trabzon Otogarı, Görele Otogarı, Espiye Otogarı, Çarşıbaşı Otogarı, Sürmene Otogarı, Rize Otogarı, Vakfıkebir Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Keşap Otogarı, Araklı Otogarı, Tirebolu Otogarı” gibi ulaşım merkezlerini görebilirsiniz.
Karadeniz yolcularının Akçaabat Otogarı üzerinden en çok gerçekleştirdiği seferler şu şekildedir:
Ordu - Akçaabat
Bayburt - Akçaabat
Samsun - Akçaabat
Erzurum - Akçaabat
Sivas - Akçaabat
Ankara - Akçaabat
Elazığ - Akçaabat
Gaziantep - Akçaabat
Akçaabat - Bulancak
Akçaabat - Sarıkamış
Akçaabat - Serik
Akçaabat - Sarıkamış
Akçaabat - Çanakkale
Akçaabat - Bolu
Akçaabat - İskenderun
Akçaabat Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şehir merkezine yaklaşık 14 km mesafede yer alan otogara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Akçaabat Otogarına giden minibüs seferlerini kullanarak yolculuk yapabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Akçaabat Otogarı Adresi : Akçaabat Otogarı, Orta Mahallesi, 61300 Akçaabat/Trabzon
Akçaabat Otogarı Telefon Numarası : 0462 228 32 39

En Popüler Akçaabat Otobüs Firmaları

Akçaabat bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Akçaabat otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ulusoy Derya Turizm13
Lüks Artvin Seyahat3
Has Turizm2
VanGölü Turizm2
Aras Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr