Yolcu Sayısı
1

Afşin Otogarı

Afşin Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (344)

Adres: Beyceğiz Mahallesi, Eshab -ı Keyf Bulv. 46500 Afşin/Kahramanmaraş

Afşin Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Afşin Otogarı Hakkında


Afşin Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş şehrinin bir ilçesi olan Afşin’e kara yolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş - Afşin otobüs bileti satın alarak ilçeye kara yolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Afşin önceleri Elbistan ilçesine bağlı bucak konumunda yer aldığından dolayı bir otogarı bulunmuyordu. Ancak bölge yakın zamanda ilçe olduktan sonra kendisine ait bir otogar açılmış ve ilçenin trafik yükü bu otogar üzerinden karşılanmaya başlanmıştır. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alan Kahramanmaraş tarihi değerler bakımından son derece zengin bir şehir olmak ile birlikte ilçesi olan Afşin de bundan nasibini almıştır. Bu nedenle şehrin ziyaretçileri aynı zamanda Afşin ilçesini de görmeye geldiklerinden bölgenin ziyaretçi sayfası her geçen gün artış göstermektedir. Kahramanmaraş, gerek ülkemiz yakın tarihi için önemli şehirlerden bir tanesi olması nedeni ile gerekse de doğal güzellikleri sebebi ile her geçen gün Afşin ilçesi ile birlikte ziyaretçi sayısını arttırmaktadır.
Afşin Otogarı, ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölmelerden oluşmaktadır. Afşin Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının Afşin seferlerini bulabileceğiniz gibi yerel çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da bulabilirsiniz.
Çeşitli otobüs firmalarının Afşin’e düzenlediği seferler arasında:
Afşin - Darende
Afşin - Nevşehir
Afşin - Ankara
Afşin - Konya
Afşin - Kocaeli
Afşin - Manisa
Afşin - Salihli
Afşin - Samandıra
Afşin - Kırşehir
Afşin - Aksaray
Afşin - Akşehir
Afşin - Uşak
Gibi popüler otobüs seferlerini görebilirsiniz.
Afşin Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunan Afşin Otogarına ulaşım sağlamak için merkezden ya da civar ilçelerden kalkan minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden Afşin Otogarına yaklaşık 15 dakikalık bir minibüs yolculuğundan sonra ulaşmak mümkündür.
Afşin Otogarı Adresi : Beyceğiz Mahallesi, Eshab -ı Keyf Bulv. 46500 Afşin/Kahramanmaraş

En Popüler Afşin Otobüs Firmaları

Afşin bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Afşin otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Lüks Afşinliler3
Metro Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr