Kişi
1

Adilcevaz Otogarı

Adilcevaz Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Adilcevaz Otobüs Firmaları

Adres: Çayır Mahallesi, Adilcevaz Otogarı, 13500 Adilcevaz/Bitlis

Adilcevaz Otogarı Hakkında


Adilcevaz Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis iline bağlı Adilcevaz ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Bitlis - Adilcevaz otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçeye ulaşım sağladıktan sonra merkezine ve diğer noktalarına ulaşım sağlamak için otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Van Gölü kıyısında yer alan ilçe her geçen gün doğunun ilgi çekici noktalarından biri haline geliyor. Bununla birlikte her geçen Bitlis’in ve Adilcevaz’ın yolcu sayısında artış gözlemlenmektedir. Bu durum Adilcevaz Otogarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bitlis - Adilcevaz otobüs bileti satın alarak Adilcevaz Otogarına giriş yaptığınızda, “Süphan Dağı, Bitlis Kalesi, Nemrut Krater Gölü, Ahlat Müzesi, Emir Ali Kümbeti, El Aman Hanı, Tarihi Hizan Cami, Bitlis Ulu Cami, Rahva Kervansarayı” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Adilcevaz Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Adilcevaz Otogarı içerisinde yerel çapta, çevre il ve ilçelerde hizmet sunan küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Adilcevaz Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Adilcevaz Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Öz Diyarbakır, Öz Doğu Kars, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm, Vanyolu Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat, Yeşil Erçiş Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Adilcevaz Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Adilcevaz ilçesinin şehir merkezine olan uzaklığı yaklaşık olarak 89 km’dir. Şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak otogara ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Adilcevaz Otogarı Adresi : Çayır Mahallesi, Adilcevaz Otogarı, 13500 Adilcevaz/Bitlis

En Popüler Adilcevaz Otobüs Firmaları

Adilcevaz bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Adilcevaz otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeni Diyarbakır Seyahat3
Öz Diyarbakır Seyahat3
Bitlis Taç2
VanGölü Turizm2
Yeşil Erçiş Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr