Adapazarı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0264) 275 11 89
Adres: Adapazarı
Adapazarı Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Adapazarı Otogarı

Adapazarı Otogarı
Adapazarı Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Sakarya iline bağlı Adapazarı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Bu ülkenin önde gelen şehirlerinden biri olan noktaya Türkiye’nin pek çok noktasından Sakarya - Adapazarı otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adapazarı Otogarı üzerinde son bulacaktır. Bu safhadan sonra merkeze ya da civar ilçelere ulaşım sağlamak için otogar içerisinde bulunan minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir, dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. Adapazarı, Sakarya’nın en gelişmiş ilçelerinden biridir ve özellikle bu bölgeye yapılan sanayi yapılanmaları ile birlikte şehrin nüfusu ve ziyaretçi sayısı arttıkça Adapazarı’nın ziyaretçi sayısı da artmıştır. Bu nedenle zaman içerisinde ilçenin kendine ait otogarı olması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Adapazarı’na yakın zamanda yapılan otogar bu karayolu ulaşımı açısından önemli noktanın yolcularının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Adapazarı Otogarı, ilçenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşmaktadır. Adapazarı Otogarı içerisinde yalnızca çevre iller ve ilçelere sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarının yanı sıra ülkenin farklı noktalarına sefer düzenleyen, ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Adapazarı Otogarından Hangi Firmalar Hareket Ediyor?
Adapazarı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Ben Turizm, Efetur, Esadaş Turizm, Isparta Petrol, Kanberoğlu Turizm, Kütahyalılar, Lüks Aksel Seyahat, Lüks Mersin, Metro Turizm, Narlıca Seyahat, Niğde Aydoğanlar, Öz Diyarbakır, Öz Elazığlılar Seyahat, Pamukkale Turizm, RH Turizm, Safran Turizm,  Sakarya VIB, Seç Turizm, Süha Turizm, Villa Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Adapazarı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şehrin merkezi konumlarından birinde bulunan bu otogara ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Adapazarı Otogarı Adresi :Adapazarı, Zübeyde Hanım Cd, 54, 54200 Güllük, , Sakarya 
Adapazarı Otogarı Telefon Numarası : (0264) 275 11 89

Adapazarı otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Adapazarı otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Villa Adana 4
Kanberoğlu 3
Ben Turizm 3
Esadaş 3
Öz Diyarbakır 2
- HEMEN SATIN AL ! -