Yolcu Sayısı
1

Adapazarı Otogarı

Adapazarı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (264) 281 2218

Adres: Hanlı köy Mah. Hürriyet Cad. No: 3 Arifiye / Sakarya

Adapazarı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Adapazarı Otogarı Hakkında

Adapazarı Otogarı (Sakarya)
Adapazarı Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Sakarya iline bağlı Adapazarı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Bu ülkenin önde gelen şehirlerinden biri olan noktaya Türkiye’nin pek çok noktasından Sakarya - Adapazarı otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adapazarı Otogarı üzerinde son bulacaktır. Bu safhadan sonra merkeze ya da civar ilçelere ulaşım sağlamak için otogar içerisinde bulunan minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir, dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. Adapazarı, Sakarya’nın en gelişmiş ilçelerinden biridir ve özellikle bu bölgeye yapılan sanayi yapılanmaları ile birlikte şehrin nüfusu ve ziyaretçi sayısı arttıkça Adapazarı’nın ziyaretçi sayısı da artmıştır. Bu nedenle zaman içerisinde ilçenin kendine ait otogarı olması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Adapazarı’na yakın zamanda yapılan otogar bu karayolu ulaşımı açısından önemli noktanın yolcularının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Adapazarı Otogarı, ilçenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşmaktadır. Adapazarı Otogarı içerisinde yalnızca çevre iller ve ilçelere sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarının yanı sıra ülkenin farklı noktalarına sefer düzenleyen, ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Adapazarı Otogarından Hangi Firmalar Hareket Ediyor?
Adapazarı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Ben Turizm, Efetur, Esadaş Turizm, Isparta Petrol, Kanberoğlu Turizm, Kütahyalılar, Lüks Aksel Seyahat, Lüks Mersin, Metro Turizm, Narlıca Seyahat, Niğde Aydoğanlar, Öz Diyarbakır, Öz Elazığlılar Seyahat, Pamukkale Turizm, RH Turizm, Safran Turizm, Sakarya VIB, Seç Turizm, Süha Turizm, Villa Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Adapazarı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şehrin merkezi konumlarından birinde bulunan bu otogara ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Adapazarı Otogarı Adresi :

Adapazarı Otogarı Telefon Numarası : (0264)

En Popüler Adapazarı Otobüs Firmaları

Adapazarı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Adapazarı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Sakarya Vib Turizm 55
Metro Turizm51
Efe Tur50
Kale Seyahat22
Gökbey Seyahat21

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr