Yolcu Sayısı
1

Acıpayam Otogarı

Acıpayam Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (258) -

Adres: Aşağı, Aşağı Cami Cd. No:1, 20800 Acıpayam/Denizli

Acıpayam Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Acıpayam Otogarı Hakkında


Acıpayam Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli şehrinin bir ilçesi olan Acıpayam’a kara yolu üzerinden ulaşım sağlamanıza olanak tanıyan ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Denizli - Acıpayam otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz Acıpayam’da seyahatiniz ilçe otogarı üzerinde son bulur. Dilerseniz otogar çevresinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Bölgesi’nin güneydoğusunda bulunan Denizli’nin bu şirin ilçesi özellikle son zamanlarda yükselen bir ziyaretçi trafiği göstermektedir. Kara yolu ulaşımı açısından erişimi kolay olan ilçe özellikle Acıpayam Otogarı açıldıktan sonra çok daha fazla ziyaretçiyi ağırlamaya başlamıştır. Eşine ender rastlanan doğal güzellikleri ve tarihi zenginliği Denizli’yi gezilip görülmesi, keşfedilmesi gereken bir il olarak karşımıza çıkarır. Yıllar içerisinde artan ziyaretçi nüfusu ve bu nüfusun Acıpayam’a olan yolculukları nedeni ile şehir merkezinde yer alan Otogar haricinde Acıpayam ilçesine de bir otogar yapılması gerekliliği duyulmuştur. Oluşan bu gereklilik neticesinde açılan Acıpayam Otogarı bugün ilçenin ziyaretçi nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak adına yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yiyecek -içecek dükkanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Açık ve kapalı alanlar şeklinde tasarlanan Acıpayam Otogarı içerisinde faaliyet gösteren firmalar arasında çoğu zaman yerel otobüs firmaları bulunsa da ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının etkinliklerini de görebilirsiniz.
Acıpayam Otogarına Düzenlenen Seferler
Türkiye’nin farklı noktalarından Acıpayam’a düzenlenen otobüs seferleri arasında:
Seydimeker - Acıpayam - Gölhisar Turizm
Korkuteli - Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Fenike - Acıpayam - Gölhisar Turizm
İzmir - Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Serik - Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Erdemli - Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Mersin Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Fethiye - Acıpayam - Gölhisar Turizm
Antalya - Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Adana - Acıpayam - Güney Akdeniz Seyahat
Şeklinde düzenlenen seferleri sıklıkla görebilirsiniz.
Acıpayam Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Merkeze oldukça yakın konumda bulunan Acıpayam Otogarına merkezden kalkan minibüs seferleri ile yaklaşık 10 dakika süren bir yolculuk sonucunda otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Acıpayam Otogarı Adresi : Aşağı, Aşağı Cami Cd. No:1, 20800 Acıpayam/Denizli

En Popüler Acıpayam Otobüs Firmaları

Acıpayam bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Acıpayam otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Çameli Koop.5
Göltur Gölhisar Seyahat4
Güney Akdeniz Seyahat3
Göltur Gölhisar Tali Turizm3
Fethiye Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr