Yolcu Sayısı
1

Ürkmez otobüs bileti

Ürkmez Otobüs Bileti

En popüler Ürkmez otobüs rotaları

Ürkmez otobüs bileti fiyatları, Ürkmez otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Ürkmez otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AnkaraÜrkmez85 TL1
BursaÜrkmez45 TL1
İstanbul (Anadolu)Ürkmez110 TL1
İstanbulÜrkmez110 TL1
SamandıraÜrkmez90 TL1

Ürkmez otobüs biletleri

Ürkmez, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan İzmir’e bağlı ilçelerden bir tanesi olan Seferihisar’ın mahallelerinden bir tanesidir. Ege Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bununla birlikte iklimsel özellikleri de bağlı bulunduğu şehir, dolayı ile bağlı bulunduğu coğrafi bölge ile paralellik göstermektedir. Buna bağlı olarak, bu küçük ve doğal güzellikleri ile insanların bir kez gezdiklerinde kendine hayran kalmalarını sağlayan nadide ilçe sınırları içerisinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu sıcaklık denizin ılımanlaştırıcı etkisi ile birleşmektedir. Bu nedenle iklimsel olarak sıcaklık farklılıkları yılın her döneminde fazlası ile değişiklik göstermez. Ayrıca iklim özellikleri ve doğal güzellikleri birleşerek, Ege Bölgesi’nin inci şehri içerisinde yer alan bu nadide beldeyi eşsiz bir turizm alanına çevirmektedir. Özellikle yurt içerisinde şehri kalabalığından uzaklaşarak, sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için harika bir alternatif oluşturmaktadır. Ayrıca şehir içerisindeki ulaşım sistemi ile de ziyaretçilerine kolaylık sağlamıştır. Aynı zamanda düzlük alan üzerine kurulu olması ve alüvyol arazilerin burada bolca bulunmasından dolayı tarım üretimi iklimi doğrultusunda renklilik kazanmış, yöresel lezzetleri de buna uymuştur.

Ülke sınırları içerisinde gezilmesi gereken yerlerden biri olarak son zamanlarda öne çıkan Ürkmez, şehrinin incisi olan nadide beldelerin başında gelmektedir. Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olup, harika plajı ile sizleri bekleyen bu küçük beldeye kısa bir seyahat düzenlemek için neredennereye.com adresi üzerinden Ürkmez otobüs bileti satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr