Ulukışla otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Ulukışla Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Ulukışla şehrine günlük toplam 7 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Ulukışla için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Viranşehir - Ulukışla güzergahında günlük ortalama 6 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 115 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Viranşehir - Ulukışla otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Diyarbakır - Ulukışla güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 82 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 5 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Diyarbakır - Ulukışla otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.