Yolcu Sayısı
1

Tüm Perşembe (Ordu) Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Perşembe (Ordu) otobüs firmaları

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Perşembe (Ordu) şehrine günlük toplam 10 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Perşembe (Ordu) için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Kırıkkale → Perşembe (Ordu) güzergahında günlük ortalama 3 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 55 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Kırıkkale → Perşembe (Ordu) otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Çorum → Perşembe (Ordu) güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 61 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 2 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Çorum → Perşembe (Ordu) otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr