Kürtün Otobüs Bileti

Kürtün Otobüs Bileti

Kürtün Otobüs Biletleri

Belki de Karadeniz bölgesinde Bayburt ilinden sonra en az ziyaret edilen yerlerin başında gelen kayalıkların arasına sıkışmış son derece şirin bir ilimiz Gümüşhane. Özellikle buraya yapılacak olan seyahatlerinizde sizlere sunulacak olan güzellikleri yakından görme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Meşhur Zigana dağının eteklerinden ulaşma fırsatı elde edeceğiniz Gümüşhane’de dikkat çeken bir ilçe olan Kürtün hakkında detaylı olarak inceleme yapalım. 
İlçeye yapılması gereken ziyaretlerinizde sizlere ilk önerimizi harika bir doğası bulunan Kürtün ilçesinin özellikle yeşilinin oldukça fazla olması dikkat çekiyor. Bu konuda yapacağınız ziyaretlerde Kürtün ilçesi sizler için son derece önemli bir yer olarak hafızalarında yer edecektir. 
Doğal güzelliği bulunan Kazıkbeli yaylası Kürtün ilçesinde bulunan bir doğa harikası. Karadeniz bölgesinde bulunan illerin ve ilçelerin olmazsa olmazı olan bu yaylada geçireceğiniz son derece önemli vakit ile unutulmaz anlar yaşama fırsatı elde etmiş olacaksınız. Gümüşhane’de sayılı bulunan ilçeler arasında en çok rağbet gören ilçe olması Kürtün’ün bu konuda farklı olmasına neden olmaktadır. 
Kürtün ilçesinde özellikle yaz aylarında yapılan şenliklerde yöreye has olan pestil ve köme şenlikleri bölgeye gelenlerin dikkatinden kaçmıyor. Yapılan bu şenliklere dışarıdan gelen turistlerin oldukça fazla rağbet göstermeleri sizler için son derece önemli bir ilçe olduğunu gözler önüne sermektedir. Yapılan bu araştırmalarımızdan sonra Kürtün ilçesini mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz özellikle de yaz aylarında. Kürtün otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz. 
 
Kürtün - 5 Günlük Hava Tahmini
15 Oca Salı
hafif yağmur
2,2 °C
hafif yağmur
16 Oca Çarşamba
yoğun kar yağışlı
4,5 °C
yoğun kar yağışlı
17 Oca Perşembe
yoğun kar yağışlı
-2,9 °C
yoğun kar yağışlı
18 Oca Cuma
açık
-1,5 °C
açık
19 Oca Cumartesi
açık
-1,2 °C
açık