Yolcu Sayısı
1

Konya Tekirdağ Otobüs Bileti

Konya Tekirdağ Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Metro Turizm
1250 TLBilet Al

Konya Tekirdağ Arası

 • En Ucuz Sefer1.250,00 ₺
 • Konya → Tekirdağ Arası Kaç Km797 km
 • Konya → Tekirdağ Arası Kaç Saat13sa 30dk
 • Günlük Sefer Sayısı3
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı1

Konya Tekirdağ Online Otobüs Bileti
Konya Tekirdağ otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Konya Tekirdağ güzergahı için arama yapın, Konya - Tekirdağ arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Konya ve Tekirdağ Şehirlerinde Ulaşım
Konya ve Tekirdağ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Konya Tekirdağ seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Tekirdağ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Konya → Tekirdağ Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya - Tekirdağ arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Konya - Tekirdağ otobüs bileti fiyatı en ucuz 1.250,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Metro Turizm tarafından satılmaktadır.

Konya - Tekirdağ arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Konya - Tekirdağ arasında günlük ortalama 1 firma 3 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Metro Turizm.

Konya - Tekirdağ arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Konya - Tekirdağ arası otobüs yolculuğu ortalama 13sa 30dk sürmektedir.

Konya - Tekirdağ arası uzaklık kaç km?
Konya - Tekirdağ arası karayolu ile 797 km'dir.

Konya Tekirdağ Otobüs Biletleri

Konya Tekirdağ otobüs bileti mi aradınız?  Konya Tekirdağ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 183 km2 olan Marmaraereğlisi ilçesi doğuda İstanbul ili, güney ve güneybatıda Marmara Denizi, batı ve kuzeyde de Çorlu ilçesiyle çevrilidir. Eskiden Çorlu’ya bağlı bir bucak olan Marmaraereğlisi 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Marmaraereğlisi Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1958’dir. Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu Trakya Üniversitesi’ne bağlıdır.

 

Yüzölçümü 407 km2 olan Muratlı ilçesi doğuda Çorlu ilçesi, güney ve güneybatıda Merkez ilçe, batıda Hayrabolu ilçesi, kuzeyde de Kırklareli iliyle çevrilidir. Ergene Havzası’nda yer alan ilçe toprakları alçak dalgalı düzlüklerden oluşur. Bu topraklardan kaynaklanan sular Ergene Irmağı ve onun başlıca kolu olan Çorlu Suyu aracılığıyla Ege Denizi’ne gider. İlçenin güney kesiminden çıkan küçük dereler ise Tekirdağ kentinin doğusunda Marmara Denizine ulaşır.

 

Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler buğday, ayçiçeği, şekerpancarı ve üzümdür. İlçede un fabrikaları ile peynir yapımıyla uğraşan mandıralar vardır.

 

Tarihine ilişkin fazla bilgi bulunmayan yöre 19. yüzyıl sonlarında Edirne vilayeti Tekfurdağı (Tekirdağ) sancağının Çorlu kazasına bağlı bir nahiye olarak yönetiliyordu. Cumhuriyet döneminde de Çorlu’ya bağlı bir bucak olan Muratlı 1957’de ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1941’de kuruldu.

 

Çorlu Suyu’nun Ergene Irmağı’na katıldığı yerin güneyinde kurulmuş olan kentten İstanbul-Edirne demiryolu geçer. Eskiden küçük bir yerleşme olan Muratlı Balkanlardan gelen göçmenlerin yerleştirilmesiyle gelişme gösterdi. Tekirdağ’ı kuzeyden geçen D-100 Karayolu’na bağlayan yol kentten geçer. Muratlı il merkezine 30 km uzaklıktadır. Muratlı Meslek Yüksekokulu Trakya Üniversitesi’ne bağlıdır. 

Konya → Tekirdağ En Uygun Otobüs Biletleri

Konya Tekirdağ otobüs bileti mi aradınız? Konya Tekirdağ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Tekirdağ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Metro Turizm1250 TL

Konya Hakkında

 • Nüfus2.079.225
 • Yüzölçümü40.814 km2
 • Plaka42
 • Telefon kodu(332)
 • OtogarKonya Otogarı

Tekirdağ Hakkında

 • Nüfus874.475
 • Yüzölçümü6.342 km2
 • Plaka59
 • Telefon kodu(282)
 • OtogarTekirdağ Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Konya → Tekirdağ


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Konya Tekirdağ Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr