Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Konya Kırşehir Otobüs Bileti

Konya Kırşehir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 257 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 57dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Konya Kırşehir arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kırşehir Şanal firmasıdır.

Konya Kırşehir bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Konya Kırşehir bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Konya Kırşehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Konya Kırşehir Otobüs Biletleri

 Konya Kırşehir otobüs bileti mi aradınız? Konya Kırşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 459 km2 olan Akçakent ilçesi doğuda Çiçekdağı ilçesi, güneydoğuda Merkez ilçe, güneyde Akpınar ilçesi, batı ve kuzeybatıda Kırıkkale, kuzeyde de Yozgat illeriyle çevrilidir.

İlçe toprakları 1.300-1.400 m yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşur. Başlıca geçim kaynağı hayvancılıktır. Çok miktarda koyun ve Ankara keçisi yetiştirilir.

Eskiden Akpınar ilçesine bağlı beş köy ile Çiçekdağı ilçesine bağlı 22 köy, 1990’da Akçakent Kasabası merkez olmak üzere bir araya getirilerek Akçakent ilçesi kurulmuştur. İlçe sınırları içinde yer alan 2.112 nüfuslu Boğazevci kasabası ilçe merkezinden daha kalabalıktır.

Yüzölçümü 568 km2 olan Akpınar ilçesi doğu ve güneydoğuda Merkez ilçe, güney ve güneybatıda Kaman ilçesi, batı ve kuzeybatıda Kırıkkale ili, kuzeyde de Akçakent ilçesiyle çevrilidir.

Bitki örtüsünden yoksun ve kıraç olan ilçe toprakları tarımsal üretim açısından verimsizdir. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan halkın gelir düzeyi düşüktür.

Eskiden Kaman’a bağlı bir bucak olan Akpınar, 1987’de ilçe yapılmıştır. Kırşehir-Kırıkkale yolunun geçtiği ilçe merkezinde belediye örgütü 1959’da kurulmuştur.

Yüzölçümü 631 km2 olan Boztepe ilçesi doğuda Nevşehir ili, güneyde Mucur ilçesi, batıda Merkez ilçe, kuzeyde de Çiçekdağı ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Merkez ilçeye bağlı 14 köy 1990’da yapılan yasal bir düzenlemeyle bir araya getirilerek merkezi Boztepe kasabası olmak üzere ilçe yapıldı, ilçe merkezinde belediye örgütü 1960’ta kuruldu. Malya Tarım işletmesi Boztepe ilçesindedir.

Konya Kırşehir otobüs bileti mi aradınız? Konya Kırşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Kırşehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kırşehir Şanal 50 TL
Gülen Turizm 50 TL
Metro Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Kırşehir Hakkında
Nüfus:
165,717
Yüzölçümü:
6.530,32 km²
Plaka:
40
Telefon kodu:
(386)
Otogar:
Kırşehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.