Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al

Konya Çanakkale Otobüs Bileti

Konya Çanakkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 755 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 23dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Konya Çanakkale arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Hatay Nur Turizm firmasıdır.

Konya Çanakkale otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Konya Çanakkale otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Konya Çanakkale otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Konya Çanakkale Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Konya ülkenin yüzölçümü bakımından büyük ilidir. Aynı zamanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara’dan sonra en gelişmiş ikinci ilidir. Son zamanlarda aldığı yatırımlar sayesinde sanayi alanında da gelişim gösteren illerden biridir. Ulusal çapta büyümeye devam eden oldukça önemli bir markaya ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, ülkenin tahıl ambarı olarak anılmaktadır. Bu durumun nedeni il sınırları içerisinde tahıl üretimi için oldukça geniş çaplı arazilerin bir arada bulunmasından kaynaklanmaktadır. 

Konya döneminin en büyük düşünürlerinden biri olan Mevlana’nın yaşadığı şehirdir. Ünlü düşünürün kendi döneminde oluşturmuş olduğu hoşgörü felsefesi zamanla Konya sınırlarının dışına çıkarak dünya genelinden bilinir hale gelmiştir. Bu nedenle şehir her yıl Mevlana severler tarafından ziyaret edilmektedir.
 
Çanakkale, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almak ile birlikte topraklarının bir kısmı da Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Anadolu’nun en batı noktaları bu ilin sınırları içerisinde yer almaktadır. Çanakkale ilinin geçmişinde Hellespontos ve Dardanelles olarak da adlandırılmaktadır. Tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden kalan mirasları taşımakla ile birlikte ülkenin yakın tarihi açısından en önemli şehirdir. Ülkenin kurtuluşu verilen savaşta en büyük harp bu ilin toprakları üzerinde yapılmış ve destansı bir zafer kazanılmıştır. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Çanakkale’ye gitmek için Şanlıurfa Astor Turizm, Metro Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Konya Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? Konya Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Çanakkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Nur Turizm 90 TL
Has Turizm A.Ş. 100 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.