İstanbul Havalimanı Otobüs Bileti

İstanbul Havalimanı Otobüs Bileti

İstanbul Havalimanı Otobüs Biletleri

İstanbul Havalimanı Otobüs Bileti
İstanbul Havalimanı, Türkiye’nin tartışmasız en büyük kenti olan İstanbul’un Avrupa Yakasında, Karadeniz kıyısında Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında yer alan ve bütün bir metropolün havayolu trafiğinin baş aktörü olan ulaşım merkezi olarak karşımıza çıkıyor. 28 Ekim 2018’de açılan İstanbul Havalimanı, ilk uçuşunu TK2124 kodu ile 29 Ekim 2018’de gerçekleştirdi. Günümüzün, en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olan uçaklarla gerçekleştireceğiniz seyahatler için İstanbul Havalimanı’ndan ya da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçak bileti almanız gerekiyor. Elbette uçuş gerçekleştirmek ya da uçuşunuzdan sonra şehir merkezlerine ulaşım sağlamak için araçlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu durumda, İstanbul üzerinden İstanbul Havalimanına farklı otobüs firmalarının biletlerini satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun İstanbul Havalimanı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Tüm etapları tamamlandığında 76,5 km2 alana, yıllık 200 milyon yolcu kapasiteye çıkarılabilen 2 terminali ile birbirinden bağımsız altı pisti olacak şekilde hizmet verebilecektir. Bu özellikleri ile Türkiye’nin en büyük havayolu ulaşım merkezi olan İstanbul Havalimanı, yıl içerisinde yerli ve yabancı olmak üzere milyonlarca insana kapılarını açmaktadır. Türkiye’nin turizm konusundaki başarısını ve dünyanın her noktasından gösterilen ilgi düşünüldüğünde, en yoğun hava ulaşım merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkar.
Türkiye’nin en büyük hava yolu ulaşım merkezi olarak kayıtlara geçen İstanbul Havalimanı, 2021 yılında dünyanın en prestijli havacılık ödüllerinden birine layık görülmüştür. İstanbul Havalimanı, dünya havacılık sektörünün en prestijli yayınları arasında gösterilen “2021 Air Transport Awards” Ödülleri’nde, “Yılın Havalimanı” ödülüne layık görüldü. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en iyi müşteri odaklı havalimanı olarak kabul edilen kuruluş, her yıl ülkemize farklı ödüller kazandırmaya devam ediyor. Sıklıkla havayolu ulaşımı ile seyahat eden tüketicilere ulaşan Air Transport News, her yıl bu sektörde başarılı olan kuruluşları ödüllendiriyor. 2021 yılı kapsamında kuruluşun yaptığı araştırmalar dahilinde, İstanbul Havalimanı, 2021 Air Transport Awards ödülünün sahibi oldu. İstanbul Havalimanı oldu. İstanbul Havalimanı’nın “Yılın Havalimanı” seçildiği ödül töreninde “Yılın Havayolu Şirketi” Qatar Hava Yolları, “Yılın Lideri” ödülüne de ACI World Genel Direktörü Luis Felipe de Oliveira layık görüldü. Ödül, Yunanistan’ın başkenti Atina’da 3 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirilen “Summer Aviation Forum’da” İGA Havalimanı Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı Polat’a takdim edildi.
İstanbul Havalimanına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
İstanbul’un Avrupa Yakası’nda şehir merkezinden uzak bir konumda olan havalimanına şehir içerisinden kişisel aracınız veya ticari araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin saygın otobüs firmaları, İstanbul Havalimanına seferler düzenlemektedir. Ayrıca ülkemizin diğer şehirlerinden de bu otobüs firmalarının seferlerini kullanarak ulaşım merkezine seyahat etmeniz mümkündür.
Günümüzde, “İstanbul Seyahat, Ak Aksu Turizm, Hatay Sas Turizm, Lüks Afşınlılar, Elazığ Hazar Turizm, Gökbey Seyahat, Hatay Günsas Turizm, Metro Turizm, Rahmi Hamurcu, Öz Sivas Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Lider ELbistan, Vıp Malatyalılar, Villa Seyahat, As Turizm, Ben Turizm, Yeni Diyarbakır,” gibi otobüs firmaları İstanbul Havalimanı otobüs seferleri düzenliyor. Dilerseniz Türkiye’nin her yerinden en uygun İstanbul Havalimanı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
İstanbul Havalimanı Adres: Tayakadın, Terminal Cad No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul
İstanbul Havalimanı Telefon Numarası: 444 1 442
İstanbul Havalimanı Kodu: IST