Yolcu Sayısı
1

Hınıs otobüs bileti

Hınıs Otobüs Bileti

En popüler Hınıs otobüs rotaları

Hınıs otobüs bileti fiyatları, Hınıs otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Hınıs otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ErzincanHınıs60 TL2
ErzurumHınıs25 TL2
SuşehriHınıs70 TL2
AfyonkarahisarHınıs145 TL1
AmasyaHınıs100 TL1

Hınıs otobüs firmaları

Hınıs otobüs biletleri

Doğu Anadolu bölgesinin en bilindik illeri arasında kendisine yer bulan Erzurum hakkında merak edilen yerleri sizler için araştırdık. Özellikle Erzurum’un pek ismi duyulmadık ilçelerinin başında gelen Hınıs hakkında merak edilen yerlerin en önemlilerini sizler için araştırdık.

Hınıs ilçesi özellikle gelişme yönünde pek fazla atılım yapamadığı için pek fazla bilindik bir ilçe değil. Ancak Erzurum merkeze yakın bir konumda bulunan Hınıs ilçesinde sizlerin görmeniz gereken yerler mutlaka var.
İşte son derce önemli olan bu yerlerin bazıları hakkında sizlere bilgi verelim. Hınıs ilçesinde gezilmesi gereken tarihi mekanlar bulunmuyor. Ancak bu konuda sizlere kaplıca yönünden son derece zengin olan Hınıs ilçesini tavsiye ediyoruz. Özellikle birçok hastalığa iyi gelen bu kaplıcaları ziyaret ederek son derece güzel dakikalar geçirme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bu durum karşısında tek yapmanız gereken , Erzurum’a yakın olan Hınıs ilçesini ziyaret etmek olacaktır.
Hınıs ilçesinde gezilecek yer olmadığında sizlere Erzurum merkezde bulunan birkaç yer hakkında bilgi verelim.
Özellikle doğa güzellikleri ve tarihi güzellikleri bir arada bulunduran bu ilimizde sizlere ilk olarak önereceğimiz yer muhteşem görkemli duruşu ile sizleri karşılayan Palandöken Dağı dikkat çekiyor. Özellikle kayak sporu ile uğraşanların ilk tercih ettiği mekan olan bu yere sizlerinde gitmesi konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz. Hınıs ilçesine yakın olan Palandöken’in mutlaka ziyaret edin. Hınıs otobüs bileti almak için neredenereye.com adresini kullanabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr