Gökova Otobüs Bileti

Gökova Otobüs Bileti

Gökova Otobüs Biletleri

Yeşilin ve mavinin muhteşem aşkına ziyaretçilerini şahit tutmasını izlemek Gökova'yı ziyaret ederek mümkündür. Muğla'nın en güzel bölgelerinden olan Gökova huzur dolusu mavisi ve içinizi açacak yeşillikleri ile ziyaretçileri tekrar tekrar ziyaret etmek zorunda bırakıyor.

 
Doğa ve deniz sevenlerin her yıl ziyaret etmek için can attığı doğa harikası bir yer. Sizi dinlendirecek ve güzelliğine hayran bırakacak bu sıcak bölgede gezilecek ve görülecek birçok yer bulunmaktadır.
 
Gökova size doğayı ve denizi en güzel hali ile yaşama imkânı sunuyor. Gökova gezmeyi sevenleri, doğa ve deniz tutkunlarını bekliyor. Gökova'nın en güzel ve en geniş halini görebileceğiniz Sakartepe görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.
 
Muhteşem bir manzarayı ziyaretçilerine izlettiren Sakartepe mutlaka listenizin ilk sırasında olsun. Akyaka köyü doğallığı ve pazarı ile sizlere asimile olmayan güzellikleri hissettirecek. Birçok canlı deniz ve karasal hayvan türünü bir arada barındıran bu mükemmel güzellik mutlaka gitmeniz gereken bir yer. Gökova otobüs bileti alımı için Neredennereye.com!
 
Koylarının ve sahillerinin hangisini yazsak bilemiyoruz. Çınar plajı, akyaka plajı, Akbük koyu, Değirmenbükü koyu, küfre koyu, sedir adası ve boncuk koyu sizleri mavi ve yeşil ile buluşturuyor. Azmak nehrini ziyaret etmeyi de unutmayın. Azmak nehrinde motor ile tura çıkabilir, kıyıda bulunan restoranlarda hem vücutsal hem de doğaya, tabiata olan açlığınızı giderebilirsiniz. Eğer egeye gitmeyi düşünüyorsanız Gökova ilk adreslerinizden olsun.