Yolcu Sayısı
1

Gökçeada otobüs bileti

En popüler Gökçeada otobüs rotaları

Gökçeada otobüs bileti fiyatları, Gökçeada otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gökçeada otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbulGökçeada110 TL4
HaremGökçeada65 TL2
KeşanGökçeada45 TL1
İstanbul (Anadolu)Gökçeada120 TL1
MalkaraGökçeada50 TL1

Gökçeada otobüs biletleri

Gökçeada hangi ile bağlıdır? Turizm açısından ilk olarak akla gelen ülkemizin en güzel beldelerinden birisi olan Gökçeada ilçesi Çanakkale ilimize bağlı olan biri ilçedir. Muhteşem bir doğası ve dokusu olması özellikle hafta sonu turları kapsamında beldeye birçok turistin gelmesini sağlamaktadır. Gökçeada uçak bileti alımını da sitemizden yapabilirsiniz.

Gökçeada ilçesinin ulaşımı Gökçeada ilçesine ulaşım için geze geze ve muhteşem doğaya tanıklık ederek ulaşmak isteyenler için kesinlikle feribot ile gitmeniz tavsiye ederiz. Ancak karayolunu tercih ederek Gökçeada ilçesine ulaşmak istiyorsanız Çanakkale iline ilçenin uzaklığının sadece 141 km olduğunu da belirtmek isteriz. Yaklaşık olarak Çanakkale ilinden karayolunu takip ederek 2 saat içinde bu güzel ve şirin beldeye ulaşabilirsiniz.

Gökçeada ilçesinin özellikle sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için tercih edildiğini belirtmek isteriz. Çünkü bu ilçe gece eğlenceleri ile ünlü olmak yerine korumakta olduğu doğası ve tarihi ile ön plana çıkan nadir yerlerden birisidir. Bunun için sizler de kafanızı dinlemek ve huzurlu birkaç gün geçirmek isterseniz bu güzel ilçeyi hafta sonu için tercih edebilirsiniz.

Gökçeada ilçesinin gezilecek yerleri Adanın genel olarak doğa ile tamamen iç içe olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik ilçenin adının duyulması ile akla ilk olarak gelen şeylerden birisi de zeytindir. Bu yüzden de bölgeye ilk geldiğinizde sizlerin de fark edebileceği gibi ağırlıklı olarak zeytin ağaçları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Panayır dönemine denk gelirseniz şenlikli bir tatil yapma şansına da sahip olabilirsiniz. Meryem ana panayırı bölgede en kalabalık olan etkinliklerden birisidir.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr