Yolcu Sayısı
1

Bahçe otobüs bileti

En popüler Bahçe otobüs rotaları

Bahçe otobüs bileti fiyatları, Bahçe otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Bahçe otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
DiyarbakırBahçe70 TL9
BatmanBahçe70 TL5
MersinBahçe35 TL4
KonyaBahçe75 TL3
ŞanlıurfaBahçe40 TL3

Bahçe otobüs firmaları

Bahçe otobüs biletleri


Bahçe, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Osmaniye iline bağlı kendine özgü beldelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Bahçe ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Osmaniye - Bahçe otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Bahçe ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Bahçe otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Osmaniye ilinin en güzel ve en gözde beldelerinden birisi olan Bahçe beldesi özellikle tarihi ve arkeoloji olarak da oldukça dikkat çeken yerlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bahçe beldesinde gezilecek yerler Öncelikli olarak bahçe beldesinin içinde Hitit krallığının sınırları içinde olduğunu ve bu döneme ait olan eserlerin bulunduğunu da söylemek isteriz. Bu yüzden de arkeolojik açıdan oldukça güzel çalışmalar yapılmakta ve devam etmektedir. Oldukça eski bir tarihe ve çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Bahçe beldesi hem il hem de belde olarak tarihi eser meraklılarının her zaman ilgi odağı haline gelmektedir. Giderek gelişmekte olan beldenin belki de her yerine tarihe tanıklık eden bir çok yapıtın ve eserin olması da her yıl oldukça fazla turist ağırlamasını sağlamaktadır. Aynı zamanda beldede her yıl düzenli olarak çeşitli festivaller ve etkinlikler de düzenlenmektedir. Bahçe beldesinde görülecek yerler Bahçe kalesi beldeye her gelen kişinin ilk olarak dikkatini çeken yerlerden birisidir. Tepelik alanda yer alan bu kale sadece dört duvardan ibaret olduğu için de oldukça ilginç bir yapı olmasından dolayı dikkatleri çekmektedir. Camiler ve kümbetler de yine Bahçe beldesinde her zaman ilgi odağı haline gelen en önemli tarihi yapıları içinde yer almaktadır. Ağcabey kümbeti özellikle korunan ve en önemli tarihi yapılardan birisidir. Yine aynı adı taşıyan Ağcabey cami de beldenin meydanında bulunan ve oldukça önemli bir tarihi eserdir.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bahçe otobüs bileti satın alarak Osmaniye Otogarına giriş yaptığınızda, “Osmaniye Kent Müzesi, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi, Haruniye Kaplıcaları, Kokar Kaplıcaları, Aslantaş Barajı, Berke Barajı, Çiftmazı Tabiat Parkı, Karatepe Aslantaş Milli Parkı, Kırmıtlı Kuş Cenneti, Maksutoğlu Yaylası, Dumanlı Yaylası, Almanpınarı Yaylası, Zorkun Yaylası, Şarlak Şelalesi, Sabun Suyu Şelalesi, Karaçay Şelalesi ve Mesire Yeri, Düldül Dağı, Osmaniye Masal Park” gibi şehrin ve Bahçe beldesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Bahçe Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Osmaniye üzerine seferler düzenlemektedir. Bahçe otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Bahçe otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr