Yolcu Sayısı
1

Akyazı otobüs bileti

Akyazı Otobüs Bileti

En popüler Akyazı otobüs rotaları

Akyazı otobüs bileti fiyatları, Akyazı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Akyazı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
YalovaAkyazı150 TL7
AnkaraAkyazı55 TL6
DüzceAkyazı30 TL6
İstanbul (Anadolu)Akyazı40 TL6
HaremAkyazı28 TL6

Akyazı otobüs firmaları

Akyazı otobüs biletleri

Sakarya iline bağlıyeşil bir ilçe olan Akyazı, Adapazarı Ovası'nın güneydoğu kenarında, Mudurnu yolu üzerindedir. Otoban çıkışlarıyla bağlantısı olan Akyazı ya ulaşım oldukçadakolaydır. Bu nedenle son dönemlerde özellikle şehrin kargaşasından kaçıp kurtulmak isteyen her kes için Akyazı adeta bir doğa cennetidir.Öncelikle, Akyazı'nınşehirlerde unuttuğumuz yeşil doğasının bizi karşılayacağını belirtmek isterim. Şöyle bir hafta sonu kaçamağı yapayım dediğinizde İstanbul’a 2 saatlik mesafede bulunan Akyazı yerli ve yabancı turistin heranlamdakiihtiyacınıkarşılayabilecek olan yeşiline hayran kalacağınız bir ilçedir.

Başlıca gezilecekyerleri

Akyazı’ya gitmişkenMudurnuSülüklügölmutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.Dokurcun yakınlarında bulunanSülüklügöl,doğanınbubölgeye sunduğu en güzel armağanlardan birisidir.SadeceAkyazı’nındeğil hattaşehrindegizli cennetleri arasında olangölün, huzurluatmosferini en çok ilkbahar ve yaz aylarında hissederiz.Ailemizle ve sevdiklerimizle birlikte piknik yapacağımız veya doğa fotoğrafları çekebileceğimiz bize huzuru vadeden bugöl göreceğimizyerler listesinde olmalı.İkinci olarakAkyazı'nın küçük bir yerleşim alanı olanKaplıcalarıyla ünlüKuzuluk da doğasının benzersiz manzarasıyla keşif noktalarından biridir. Kuzuluk Akyazı'ya 8 kilometre uzaklıktadır.Etrafı dağlar ve ormanlarla kaplıolanKuzulukKaplıcalarıkaplıca sevenler için de farklı bir alternatif noktasındadır. Kuzuluk kaplıcalarınınmide, bağırsak ve romatizma rahatsızlıklarına şifa olduğu söylenmektedir.Diyelim ki siz aynı zamandatarihi mekânları da görmek istiyorsunuz ohaldelistenizebölgedekiEmir Ali Türbesi, Üç Şehitler Türbesi ve Yedi Kardeşler Türbesi gibitarihi mekânları dâhil edebilirsiniz. Son olarakhele kidağyürüyüşlerinive yaylarıdaseviyorsanızAcellave Davlumbaz yaylalarını dagörülmesi gereken yerler listenizeeklemeyi sakın unutmayın.Kısaca Akyazı sizlerin keşfetmesini beklemektedir. Şimdiden iyi gezmeler.Akyazı otobüs biletini neredennereye.com'dan alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr