Yolcu Sayısı
1

Akkuş otobüs bileti

En popüler Akkuş otobüs rotaları

Akkuş otobüs bileti fiyatları, Akkuş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Akkuş otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AnkaraAkkuş50 TL1
İstanbul (Anadolu)Akkuş70 TL1
GebzeAkkuş70 TL1
İstanbulAkkuş70 TL1
İzmitAkkuş70 TL1

Akkuş otobüs firmaları

Akkuş otogarı

  • Akkuş(452)

Akkuş otobüs biletleri


Akkuş, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Akkuş ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Ordu - Akkuş otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Akkuş ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Akkuş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Denizden yaklaşık olarak 1340 metre yükseklikte yer alması dolayısıyla yayla özelliği gösteren Akkuş, Ordu ilimiz sınırları içerisinde yer alan küçük bir ilçedir. Bir an önce kayak merkezi haline getirilmesi düşünülmektedir.
Ulaşım Akkuş ilçesine, Karadeniz sahil yolu Ünye üzerinden ve ayni zamanda da Tokat’ın Niksar ilçesi üzerinden ulaşma imkânı söz konusudur. İlçeye İstanbul ve Ankara illeri üzerinden minibüs seferleri düzenlenmektedir. Yeme İçme Bölgenin en önemli yemekleri Tokat kebabı, ,alabalık, doğal kırmızı et, mısır ekmeği, lahana çorbası, lahana turşusu ve mıhlama şeklinde sıralanabilir. Konaklama İlçede konaklayabileceğiniz yalnızca 3 tane otel yer almaktadır. Yüksek konumu ile bir yayla olma özelliğine sahip olan Akkuş ilçesi, yaz aylarındaki tertemiz havası, yeşil ormanlık alanları, soğuk ve doğal suları ile piknik ve dinlenme yönünden insanların hasret kalıp ulaşamadığı doğal tedavi alanlarından bir tanesidir. İlçede yer alan maden suları birer şifalı kaynak suyu özelliğine sahiptir ve özellikle böbrek taşı ve sindirim problemleri başta gelmek üzere pek çok hastalığa şifa kaynağı niteliği taşımaktadır. Her bir yanı kayın ağaçları ile dolu ormanlarıyla çevrili olan Akkuş ilçesi, bol oksijene sahip havası ile doğa yürüyüşü yapmanın zevkini alacağınız nadide yerler arasında gelmektedir.. Hele ki kış döneminde karı hiç bu denli beyaz görmediğinizin farkına varacaksınız.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Akkuş otobüs bileti satın alarak Ordu Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurul Kalesi, Ablak Taşı, Ünye Yaşayan Kültürel Miras Müzesi (Ünye Evi), Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi, Bilal Köyden Açık Hava Basın Müzesi, Ters Ev, Boztepe ve Teleferik, Kordon Tepe, Ordu Sahili, Çaka Plajı, Ordu Kadınlar Plajı, Uzunkum Plajı, İnciraltı Plajı, Çınarsuyu Plajı, Aktaş Plajı, Kırkevler Plajı, Çamlık Koyu, Asakaya Kent Ormanı, Yoroz Kent Ormanı, Perşembe Yaylası, Çambaşı Yaylası, Uzundere Şelalesi, Çiseli Şelalesi, Ortaköy Şelalesi, Ohtamış Şelalesi, Kapılı Cıngırt Şelalesi, Yason Burnu, Hoynat Adası, Ulugöl, Gaga Gölü, Küpkaya Kanyonu, Turnasuyu Vadisi, Ünye At Çiftliği ve Binicilik Tesisleri, Çambaşı Kayak Merkezi, Yeşilce Köyü, Kabakdağ Köyü, Yalıköy, Bolaman, Gülyalı, Perşembe, Fatsa, Ünye ” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Akkuş Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Ordu üzerine seferler düzenlemektedir. Akkuş otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Akkuş otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr