Yolcu Sayısı
1

Taksitli Otobüs Bileti

Kredi kartına 12 taksit ile otobüs bileti satın alma imkanı NeredenNereye.com’da!

Ulaşımda kolay rezervasyon ve ucuz otobüs bileti hizmeti sunan NeredenNereye.com’dan bir kolaylık daha… 20 yılı aşkın süredir 180’den fazla otobüs firması ile en uygun otobüs biletini sunmaya çalışan NeredenNereye.com, masrafların ve fiyatların arttığı bu dönemde otobüs bileti ücretine taksit uygulaması getirerek misafirlerini biraz daha rahatlatmayı amaçlıyor.

Taksitli Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

NeredenNereye.com üzerinden taksitli otobüs bileti alabilmek için öncelikle yapmanız gereken ilk olarak web sitemizde bulunan arama motorunu kullanarak gitmek istediğiniz güzergahtaki seferleri listelemek. Belirlediğiniz güzergahta 180’den fazla otobüs firmasına ait seferler listelenecektir. Sizin için en uygun seferi seçtikten sonra açılan koltuk şemasından koltuk numaranızı ve cinsiyet seçimini yaparak devam edin. Koltuk numaranızı belirledikten sonra kişisel bilgilerinizi dolduracağınız alan gelecektir. Kişisel bilgilerinizi doldurun ve ödeme aşamasına gelin. Bu kısımda kart bilgileri ve taksit seçenekleri görüntülenecektir. Seçiminizi yaptığınızda taksit sayısı ve aylık ödeyeceğiniz miktarı görebilirsiniz. İstediğiniz taksit sayısını açılır pencereden seçtikten sonra satın alma işlemine devam edebilirsiniz.

Otobüs Biletimi Kaç Taksitle Alabilirim?

NeredenNereye.com üzerinden alacağınız otobüs biletlerinize 2,3,6,9 ya da 12 ay taksit seçeneğinden birini seçip taksitli alışverişinize devam edebilirsiniz.

Taksitli Otobüs Biletinde İptal/İade Nasıl Olur?

NeredenNereye.com üzerinden aldığınız biletleri olası bir aksilik durumunda birkaç kolay adımda iptal edebilir, kalkış saatinden 24 saat öncesine kadar kesintisiz ücret iadesi alabilirsiniz. Taksitli otobüs bileti alımlarında da iptal/iade işlemi çok kolay. Ancak ücretin iadesindeki prosedür biraz daha farklı.

Satın alma aşamasında taksit yaptırdığınız otobüs biletiniz için iptal/iade işlemi yaptığınızda, para iadesi NeredenNereye.com tarafından bankanıza tek seferde ve toplam tutar kadar yapılmaktadır. Ancak bankanız hesabınıza ödediğiniz şekildeki gibi taksitli olarak size iade yapacaktır.

1999 yılından bu yana seyahat ve turizm alanında hizmetlerini sürdüren NeredenNereye.com, bu alanda hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. Biletiniz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda Bilet destek hattımıza 0850 885 1058 numaralı telefonumuzdan yada destek@neredennereye.com elektronik posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr