Yolcu Sayısı
1

Slovakya Otobüs Bileti

Slovakya Otobüs Bileti

Slovakya, Orta Avrupa’da bulunan ve Türkiye’den karayolu ile ulaşabileceğiniz ülkelerden biri. Bİr otobüs bileti alarak Slovakya’nın belirli şehirlerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Slovakya’ya Otobüs ile Ulaşabileceğiniz Şehirler

Slovakya otobüs bileti alarak Türkiye'den Slovakya'ya ulaşabileceğiniz Slovakya şehirleri şöyle;

Bratislava

Slovakya’ya Sefer Düzenleyen Otobüs Firmaları

Slovakya otobüs bileti ile Slovakya şehirlerine ulaşabileceğiniz en bilinen otobüs firmalarını aşağıda listeledik. Yeni Firmalar eklendikçe listemiz güncellenmektedir.

Metro turizm

Birçok insan Slovakya'nın kırsal bölgelerini çok huzurlu ve güzel olduğu için sever. Başkent Bratislava'yı çevreleyen Küçük Karpat Dağları bunun önemli bir parçası. Sadece şehir için doğal bir sınır sağlamakla kalmazlar, aynı zamanda şehrin ünlü simge yapılarının çoğuna güzel bir fon sağlarlar.

Bunun dışında, birçok insan başkenti Bratislava'ı görmek için Slovakya'yı ziyaret etmekten keyif alıyor. Birçok güzel binaya ve ilgi çekici yere ev sahipliği yapmaktadır. Ülke her açıdan sizlere gezilecek birçok cazibe merkezi hizmeti deneyimi sunuyor. Türkiye’den Slovakya için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Slovakya otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Slovakya otobüs firmalarının en uygun Slovakya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Bratislava, Slovakya'nın turistlerle en popüler şehirlerinden biridir. Bunun nedeni, ülkenin en güzel eski kentlerinden bazılarına sahip olmasıdır. Pek çok insan Bratislava'yı ilginç mimarisini görmek için ziyaret etmeyi sever - özellikle de The Castle adlı parlamento binasını. Sonuç olarak, görülecek ilginç bir şey arıyorsanız, Bratislava'nın eski şehri ziyaret etmek için iyi bir yerdir.

Slovakya Hakkında Bilgiler ve Gezilecek Tarihi Mekânlar

İnsanların Slovakya başkenti Bratislava hakkında sevdiği başka bir şey de kentin mimarisidir. Eski şehirdeki çoğu bina, tuğladan yapılmıştır ve ona orta çağ görünümü ve hissi verir. Ayrıca İkinci Dünya Savaşı öncesinden kalma birçok tarihi yapının yanı sıra savaş sonrasından birkaç komünist yapı da var. Sonuç olarak, bu, tarih ve modernitenin ilginç bir karışımını sağlar. Ek olarak, birçok insan Bratislava'yı ziyaret ederek cumhuriyet meydanını görmeyi sever çünkü şehrin en iyi manzaralarından birine sahiptir. Türkiye’den Slovakya için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Slovakya otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Slovakya otobüs firmalarının en uygun Slovakya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Eski şehrin dışında bile Bratislava'da görülecek çok şey var. Bir popüler cazibe, Kalenin bulunduğu Kale tepesidir. Vitray pencereleri ve freskleri ile tanınan Jasna Gora Manastırı, ziyaret edilmesi gereken bir diğer yer. Bir başka popüler turistik yer, Küçük Karpat Dağları’ndadır- bunlar Bratislava'nın kırsalının bu kadar güzel olmasının nedenlerinden biridir.

Genel olarak, Bratislava'da turistlerin eğlenmesi için harika manzaralar vardır. Küçük Karpat Dağları hem eski şehre hem de başkentin kendisine heybet katar. Buna ek olarak, birkaç popüler simge, ziyaretçilerin gözlerini cüzdanlarından yeterince uzaklaştırarak çevrelerini takdir etmelerini sağlar. Yeni bir şey arayanlar, Bratislavia'yı hedef listesine eklemeyi düşünmelidir! Türkiye’den Slovakya için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Slovakya otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Slovakya otobüs firmalarının en uygun Slovakya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr