Yolcu Sayısı
1

Yusufeli Otogarı

Yusufeli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (466)

Adres: Merkez, Artvin İspir Yolu No:67, 08800 Yusufeli/Artvin

Yusufeli Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Yusufeli Otogarı Hakkında


Yusufeli Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin iline bağlı Yusufeli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Artvin - Yusufeli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin - Yusufeli ilçesinin ve dolayısı ile Yusufeli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Yusufeli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Yusufeli ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Yusufeli ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Yusufeli Otogarı üzerinden Yusufeli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Artvin - Yusufeli otobüs bileti satın alarak Yusufeli Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Şavşat Karagöl, Borçka Karagöl, Menşuna Şelalesi, Macahel, Papart Vadisi, Hatila Vadisi, Kafkasör Yaylası, Maral Şelalesi, Atabarı Kayak Merkezi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Yusufeli Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Yusufeli Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Yusufeli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Yusufeli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Yusufeli Otogarı Adresi : Merkez, Artvin İspir Yolu No:67, 08800 Yusufeli/Artvin

En Popüler Yusufeli Otobüs Firmaları

Yusufeli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Yusufeli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeşil Artvin Ekspres1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr