Yolcu Sayısı
1

Vezirköprü Otogarı

Vezirköprü Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (362)

Adres: Cumhuriyet, 533. Sk. No:2, 55900 Vezirköprü/Samsun

Vezirköprü Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Vezirköprü Otogarı Hakkında


Vezirköprü Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun iline bağlı Vezirköprü ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Samsun - Vezirköprü otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun - Vezirköprü ilçesinin ve dolayısı ile Vezirköprü Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Vezirköprü Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Vezirköprü ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Vezirköprü ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Vezirköprü Otogarı üzerinden Vezirköprü ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Samsun - Vezirköprü otobüs bileti satın alarak Vezirköprü Otogarı’na giriş yaptığınızda,“Kabaceviz Şelaleleri, Akalan Şelaleleri, Hamamayağı Kaplıcası, Tekkeköy Mağaraları, Ladik Gölü, Geyikkoşan Sahili, Amisos Tepesi, Bandırma Vapuru, Samsun Arkeoloji Müzesi, İlk Adım Anıtı ” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Vezirköprü Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Vezirköprü Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Vezirköprü Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Vezirköprü Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Vezirköprü Otogarı Adresi :

En Popüler Vezirköprü Otobüs Firmaları

Vezirköprü bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Vezirköprü otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy2
Dilek Seyahat1
Öz Vezirköprü Turizm1
Boyabat Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr