Yolcu Sayısı
1

Türkoğlu Otogarı

Türkoğlu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (344)

Adres: Cumhuriyet Ulucami Sok. 46810 Türkoğlu/ Kahramanmaraş

Türkoğlu Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Türkoğlu Otogarı Hakkında


Türkoğlu Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş iline bağlı Türkoğlu ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kahramanmaraş - Türkoğlu otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Güneydoğu Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş - Türkoğlu ilçesinin ve dolayısı ile Türkoğlu Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Türkoğlu Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Türkoğlu ilçesinde Güneydoğu Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Türkoğlu ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Türkoğlu Otogarı üzerinden Türkoğlu ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş - Türkoğlu otobüs bileti satın alarak Türkoğlu Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Eshab-ı Kehf Külliyesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Büyük Kızılcık İçmesi, Çokran Şelalesi, Kahramanmaraş Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Güneydoğu Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Türkoğlu Otogarı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Türkoğlu Otogarı içerisinde daha çok Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Türkoğlu Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Türkoğlu Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Türkoğlu Otogarı Adresi: Cumhuriyet Ulucami Sok. 46810 Türkoğlu/ KAHRAMANMARAŞ

En Popüler Türkoğlu Otobüs Firmaları

Türkoğlu bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Türkoğlu otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ak Aksu Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr