Yolcu Sayısı
1

Türkeli Otogarı

Türkeli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (368)

Adres: Güzelyurt, Mustafa Bozkurt Cd.,57900 Türkeli/Sinop

Türkeli Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Türkeli Otogarı Hakkında


Türkeli Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop iline bağlı Türkeli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Sinop - Türkeli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop - Türkeli ilçesinin ve dolayısı ile Türkeli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Türkeli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Türkeli ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Türkeli ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Türkeli Otogarı üzerinden Türkeli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sinop - Türkeli otobüs bileti satın alarak Türkeli Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Erfelek Şelaleleri, Sinop Akgöl, İnaltı Mağaraları, Boyabat Kaya Mezarları, İnceburun Feneri, Karakum Plajı, Hamsilos Koyu, Babaçay Kanyonu, Sinop Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Türkeli Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Türkeli Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Türkeli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Türkeli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Türkeli Otogarı Adresi : Güzelyurt, Mustafa Bozkurt Cd.,57900 Türkeli/Sinop

En Popüler Türkeli Otobüs Firmaları

Türkeli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Türkeli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Sahilgülü Turizm1
Türkay Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr