Turgutlu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0236) 313 84 11
Adres: 45400 Turgutlu/Manisa
Turgutlu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Turgutlu Otogarı

Turgutlu Otogarı (Manisa)
Turgutlu Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Turgutlu ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Turgutlu otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Turgutlu ilçesinin ve dolayısı ile Turgutlu Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Turgutlu Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Turgutlu ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Turgutlu ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Turgutlu Otogarı üzerinden Turgutlu ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Turgutlu otobüs bileti satın alarak Turgutlu Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Turgutlu Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Turgutlu Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Turgutlu Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Kütahyalılar, Esadaş, Ben Turizm, Malatya Beydağı, Has Turizm”gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Turgutlu Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Turgutlu Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Turgutlu Otogarı Adresi : 45400 Turgutlu/Manisa

Turgutlu otogarı nerede? Turgutlu otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Ege Seyahat 2
Muş Yolu Turizm 1
Bizim Iğdır Seyahat 1
Vangölü Turizm 1
Ağrı Ses Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -