Yolcu Sayısı
1

Torbalı Otogarı

Torbalı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Torbalı Otogarı Hakkında


Torbalı Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir iline bağlı Torbalı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İzmir - Torbalı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir - Torbalı ilçesinin ve dolayısı ile Torbalı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Torbalı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Torbalı ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Torbalı ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Torbalı Otogarı üzerinden Torbalı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir - Torbalı otobüs bileti satın alarak Torbalı Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Torbalı Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Torbalı Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Torbalı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “İzmir Turizm, Has Diyarbakır Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Torbalı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Torbalı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Torbalı Otogarı Adresi : Tepeköy Mah. 35860 Torbalı/İzmir

En Popüler Torbalı Otobüs Firmaları

Torbalı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Torbalı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Star Diyarbakır2
Öz Diyarbakır Seyahat2
Yeni Diyarbakır Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr