Yolcu Sayısı
1

Suruç Otogarı

Suruç Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (414)

Adres: Sarayaltı, 11 Nisan Cd. No:236, 63800 Suruç/Şanlıurfa

Suruç Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Suruç Otogarı Hakkında


Suruç Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Şanlıurfa iline bağlı Suruç ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Şanlıurfa - Suruç otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Güneydoğu Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Şanlıurfa - Suruç ilçesinin ve dolayısı ile Suruç Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Suruç Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Suruç ilçesinde Güneydoğu Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Suruç ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Suruç Otogarı üzerinden Suruç ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa - Suruç otobüs bileti satın alarak Suruç Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Balıklıgöl, Kızlar Sarayı, Sipahi Pazarı, Halfeti Antik Kenti, Bazda Mağaraları, Savaşan Köyü, Şuayb Şehri, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Tektek Dağları Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Güneydoğu Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Suruç Otogarı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Suruç Otogarı içerisinde daha çok Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Suruç Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Suruç Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Suruç Otogarı Adresi :

En Popüler Suruç Otobüs Firmaları

Suruç bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Suruç otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeni Diyarbakır Seyahat4
Şanlıurfa Cesur Turizm4
Süha Turizm3
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat2
Lider Anadolu2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr