Yolcu Sayısı
1

Soma Otogarı

Soma Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236) 612 10 55

Adres: Kurtuluş Mah. 45500 Soma/Manisa

Soma Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Soma Otogarı Hakkında


Soma Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Soma ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Soma otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Soma ilçesinin ve dolayısı ile Soma Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Soma Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Soma ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Soma ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Soma Otogarı üzerinden Soma ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Soma otobüs bileti satın alarak Soma Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Soma Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Soma Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesine hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Soma Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Soma Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Soma Otogarı Adresi : Kurtuluş Mah. 45500 Soma/Manisa

En Popüler Soma Otobüs Firmaları

Soma bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Soma otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Alaşehir Sarıkız Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr