Yolcu Sayısı
1

Sındırgı Otogarı

Sındırgı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266)

Adres: Camicedit,Yunus Emre Cd.,10330 Sındırgı/Balıkesir

Sındırgı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Sındırgı Otogarı Hakkında


Sındırgı Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir iline bağlı Sındırgı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Balıkesir - Sındırgı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir - Sındırgı ilçesinin ve dolayısı ile Sındırgı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Sındırgı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Sındırgı ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Sındırgı ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sındırgı Otogarı üzerinden Sındırgı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Balıkesir - Sındırgı otobüs bileti satın alarak Sındırgı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Hasan Boğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Sarımsaklı Plajı, Darıdere Tabiat Parkı, Antandros Antik Kenti, Ortunç Koyu, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Sındırgı Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Sındırgı Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Sındırgı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Sındırgı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sındırgı Otogarı Adresi : Camicedit,Yunus Emre Cd.,10330 Sındırgı/Balıkesir


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr