Yolcu Sayısı
1

Serinhisar Otogarı

Serinhisar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (258)

Adres: Aşağı,Kanarya Sk.,20430 Serinhisar/Denizli

Serinhisar Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Serinhisar Otogarı Hakkında


Serinhisar Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli iline bağlı Serinhisar ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Denizli - Serinhisar otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli - Serinhisar ilçesinin ve dolayısı ile Serinhisar Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Serinhisar Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Serinhisar ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Serinhisar ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Serinhisar Otogarı üzerinden Serinhisar ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Denizli - Serinhisar otobüs bileti satın alarak Serinhisar Otogarı’na giriş yaptığınızda, Pamukkale Travertenleri, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Yeşildere Şelalesi, Acıpayam Yazır Cami, Pamukkale Antik Havuz, Güney Şelalesi, Tripolis Antik Kenti, Denizli Bağbaşı Teleferiği, Karahayıt Kaplıcaları” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Serinhisar Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Serinhisar Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Serinhisar Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Serinhisar Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Serinhisar Otogarı Adresi : Aşağı,Kanarya Sk.,20430 Serinhisar/Denizli

En Popüler Serinhisar Otobüs Firmaları

Serinhisar bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Serinhisar otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Çameli Koop.4
Göltur Gölhisar Seyahat4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr