Yolcu Sayısı
1

Selendi Otogarı

Selendi Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236) 788 14 33

Adres: Kurtuluş, 45970 Selendi/Manisa

Selendi Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Selendi Otogarı Hakkında


Selendi Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Selendi ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Selendi otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Selendi ilçesinin ve dolayısı ile Selendi Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Selendi Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Selendi ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Selendi ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Selendi Otogarı üzerinden Selendi ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Selendi otobüs bileti satın alarak Selendi Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Pacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Selendi Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Selendi Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Selendi Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Selendi Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Selendi Otogarı Adresi : 45970 Selendi/Manisa


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr