Yolcu Sayısı
1

Savaştepe Otogarı

Savaştepe Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266)

Adres: Cumhuriyet,Cumhuriyet Cd., 10590 Savaştepe/Balıkesir

Savaştepe Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Savaştepe Otogarı Hakkında


Savaştepe Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir iline bağlı Savaştepe ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Balıkesir - Savaştepe otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir - Savaştepe ilçesinin ve dolayısı ile Savaştepe Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Savaştepe Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Savaştepe ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Savaştepe ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Savaştepe Otogarı üzerinden Savaştepe ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Balıkesir - Savaştepe otobüs bileti satın alarak Savaştepe Otogarı’na giriş yaptığınızda,“Hasan Boğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Sarımsaklı Plajı, Darıdere Tabiat Parkı, Antandros Antik Kenti, Ortunç Koyu, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Savaştepe Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Savaştepe Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Savaştepe Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Savaştepe Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Savaştepe Otogarı Adresi : Cumhuriyet,Cumhuriyet Cd., 10590 Savaştepe/Balıkesir


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr