Yolcu Sayısı
1

Saruhanlı Otogarı

Saruhanlı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236)

Adres: İstasyon,Menekşe Sk.,45800 Saruhanlı/Manisa

Saruhanlı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Saruhanlı Otogarı Hakkında


Saruhanlı Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Saruhanlı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Saruhanlı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Saruhanlı ilçesinin ve dolayısı ile Saruhanlı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Saruhanlı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Saruhanlı ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Saruhanlı ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Saruhanlı Otogarı üzerinden Saruhanlı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Saruhanlı otobüs bileti satın alarak Saruhanlı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Pacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Saruhanlı Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Saruhanlı Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Saruhanlı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Saruhanlı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Saruhanlı Otogarı Adresi : İstasyon,Menekşe Sk.,45800 Saruhanlı/Manisa

En Popüler Saruhanlı Otobüs Firmaları

Saruhanlı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Saruhanlı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Akhisar Seyahat18

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr