Yolcu Sayısı
1

Pendik Otogarı

Pendik Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (216) 482 80 56

Adres: Harmandere Mahallesi, Harman Sk. No:42, Kurtköy-Pendik/İstanbul

Pendik Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Pendik Otogarı Hakkında


Pendik Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul iline bağlı Pendik ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İstanbul - Pendik otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul - Pendik ilçesinin ve dolayısı ile Pendik Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Pendik Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Pendik ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Pendik ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Pendik Otogarı üzerinden Pendik ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul - Pendik otobüs bileti satın alarak Pendik Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sultanahmet Cami, Ayasofya, Kapalı Çarşı, Süleymaniye, Dolmabahçe Sarayı, Yerebatan Sarnıcı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Pendik Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Pendik Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Pendik Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Pendik Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Pendik Otogarı Adresi : Harmandere Mh. 34912 İstanbul

En Popüler Pendik Otobüs Firmaları

Pendik bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Pendik otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
RH Turizm 4
Diyarbakır Barış Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr