Kişi
1

Osmaneli Otogarı

Osmaneli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Osmaneli Otobüs Firmaları

Telefon: (228) 461 39 74

Adres: 11500 Osmaneli/Bilecik

Osmaneli Otogarı Hakkında


Osmaneli Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Bilecik iline bağlı Osmaneli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Bilecik - Osmaneli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Bilecik - Osmaneli ilçesinin ve dolayısı ile Osmaneli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Osmaneli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Osmaneli ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Osmaneli ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Osmaneli Otogarı üzerinden Osmaneli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bilecik - Osmaneli otobüs bileti satın alarak Osmaneli Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ertuğrul Gazi Türbesi, Atatürk Köşkü, Çelebi Sultan Mehmet Cami, Kaymakam Çeşmesi, Kınık Şelalesi, İnönü Şehitliği, Metristepe Zafer Anıtı, Söğüt Müzesi, Bilecik Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Osmaneli Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Osmaneli Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Osmaneli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Osmaneli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Osmaneli Otogarı Adresi : 11500 Osmaneli/Bilecik

En Popüler Osmaneli Otobüs Firmaları

Osmaneli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Osmaneli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı

neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr