Yolcu Sayısı
1

Mihallıççık Otogarı

Mihallıççık Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (222)

Adres: Camikebir, Yunus Emre Cd. No:8, 26900 Mihalıççık/Eskişehir

Mihallıççık Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Mihallıççık Otogarı Hakkında


Mihalıççık Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Eskişehir şehrinin bir ilçesi olan Mihalıççık’a karayolu üzerinden ulaşım sağlamanıza olanak tanıyan ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Eskişehir - Mihalıççık otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz Mihalıççık’ta seyahatiniz ilçe otogarı üzerinde son bulur. Dilerseniz otogar çevresinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nin güneydoğusunda bulunan Eskişehir’in bu şirin ilçesi özellikle son zamanlarda yükselen bir ziyaretçi trafiği göstermektedir. Karayolu ulaşımı açısından erişimi kolay olan ilçe özellikle Mihalıççık Otogarı açıldıktan sonra çok daha fazla ziyaretçiyi ağırlamaya başlamıştır. Eşine ender rastlanan doğal güzellikleri ve tarihi zenginliği Eskişehir’i gezilip görülmesi, keşfedilmesi gereken bir il olarak karşımıza çıkarır. Yıllar içerisinde artan ziyaretçi nüfusu ve bu nüfusun Mihalıççık’a olan yolculukları nedeni ile şehir merkezinde yer alan Otogar haricinde Mihalıççık ilçesine de bir otogar yapılması gerekliliği duyulmuştur. Oluşan bu gereklilik neticesinde açılan Mihalıççık Otogarı bugün ilçenin ziyaretçi nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak adına yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yiyecek -içecek dükkanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Açık ve kapalı alanlar şeklinde tasarlanan Mihalıççık Otogarı içerisinde faaliyet gösteren firmalar arasında çoğu zaman yerel otobüs firmaları bulunsa da ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının etkinliklerini de görebilirsiniz.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Eskişehir - Mihalıççık otobüs bileti satın alarak Mihalıççık Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Eskişehir Kurtuluş Müzesi, Seyit Battal Gazi Külliyesi, Şelale Park, Asar Kalesi, Yunus Emre Müzesi, Eskişehir Havacılık Müzesi, Reşadiye Cami, Osmanlı Evi, Sazova Parkı, Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi” şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mihalıççık Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Mihalıççık Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Mihalıççık Otogarı Adresi : Camikebir, Yunus Emre Cd. No:8, 26900 Mihalıççık/Eskişehir


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr