Yolcu Sayısı
1

Malkara Otogarı

Malkara Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Malkara Otogarı Hakkında


Malkara Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ iline bağlı Malkara ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tekirdağ - Malkara otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ - Malkara’in ve dolayısı ile Malkara Otogarının da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Malkara Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Malkara ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Malkara’da yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Malkara Otogarı üzerinden Malkara ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ - Malkara otobüs bileti satın alarak Malkara Otogarına giriş yaptığınızda, “Çorlu Kalesi, Rakoczi Müzesi, Uçmakdere, Eriklice, Hora Feneri, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tekirdağ Şehitler Müzesi, Çamlıköy Kastro Sahili, Tekirdağ Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Malkara Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Malkara Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Malkara Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Malkara Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Malkara Otogarı Adresi : 59300 Malkara/Tekirdağ

En Popüler Malkara Otobüs Firmaları

Malkara bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Malkara otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Güneş tur22
Metro Turizm18
Çorlu Yıldız Tur15
Keşan Birlik9
Tek Silivri Yılmaz Turizm6

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr