Kişi
1

Mustafakemalpaşa Otogarı

Mustafakemalpaşa Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Mustafakemalpaşa Otobüs Firmaları

Telefon: (224) 613 53 22

Adres: Atatürk, 16550 Mustafakemalpaşa/Bursa

Mustafakemalpaşa Otogarı Hakkında


Mustafakemalpaşa Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Bursa iline bağlı Mustafakemalpaşa ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Bursa - Mustafakemalpaşa otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Bursa - Mustafakemalpaşa’in ve dolayısı ile Mustafakemalpaşa Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Mustafakemalpaşa Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Mustafakemalpaşa ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Mustafakemalpaşa’te yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Mustafakemalpaşa Otogarı üzerinden Mustafakemalpaşa ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bursa - Mustafakemalpaşa otobüs bileti satın alarak Mustafakemalpaşa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ulu Camii, Yeşil Camii, Koza Han, Osman Gazi Türbesi, Muradiye Külliyesi, Irgandı Köprüsü, Emir Sultan Cami, Soğanlı Botanik Park, Hanlar Bölgesi, Bursa Kalesi, Bursa Kent Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Mustafakemalpaşa Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Mustafakemalpaşa Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Mustafakemalpaşa Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Mustafakemalpaşa Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Mustafakemalpaşa Otogarı Adresi : Atatürk, 16550 Mustafakemalpaşa/Bursa

En Popüler Mustafakemalpaşa Otobüs Firmaları

Mustafakemalpaşa bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Mustafakemalpaşa otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Vip10
Balıkesir Uludağ Turizm10
Üstündağ Turizm4
Balıkesir Hakser Turizm4
Kale Seyahat3

neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr