Yolcu Sayısı
1

Ladik Otogarı

Ladik Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Ladik Otogarı Hakkında


Ladik Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun iline bağlı Ladik ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Samsun - Ladik otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun - Ladik’in ve dolayısı ile Ladik Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Ladik Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Ladik ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Ladik’te yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Ladik Otogarı üzerinden Ladik ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Samsun - Ladik otobüs bileti satın alarak Ladik Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kabaceviz Şelaleleri, Akalan Şelaleleri, Hamamayağı Kaplıcası, Tekkeköy Mağaraları, Ladik Gölü, Geyikkoşan Sahili, Amisos Tepesi, Bandırma Vapuru, Samsun Arkeoloji Müzesi, İlk Adım Anıtı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Ladik Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ladik Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Ladik Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Ladik Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Ladik Otogarı Adresi : Bahşi, 55760 Ladik/Samsun

En Popüler Ladik Otobüs Firmaları

Ladik bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ladik otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Erektaş Turizm5
Erbaa Seyahat4
Diyarbakır Barış Turizm2
Lider Vip Travel1
Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr