Yolcu Sayısı
1

Kiraz Otogarı

Kiraz Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (232)

Adres: Cumhuriyet, Kiraz Otogar İç yolu, 35890 Kiraz/İzmir

Kiraz Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kiraz Otogarı Hakkında

Kiraz Otogarı (İzmir)

Kiraz Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir iline bağlı Kiraz ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından İzmir - Kiraz otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir özellikle antik dönemin en gözde şehir devletlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle günümüzde İzmir’de olduğu gibi Kiraz ilçesi içerisinde de tarihi ve kültürel mirasları modern şehir yapılanması ile harmanlanmış şekilde görmek mümkündür. İzmir, bağlı bulunduğu coğrafi konumu nedeni ile Ege Bölgesine has olarak Akdeniz ikliminin tipik özelliklerini gösterir. Buna bağlı olarak İzmir - Kiraz ilçesi sınırlarında da Akdeniz ikliminin özellikleri görülür. Bu nedenle ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. İzmir - Kiraz aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ünlü olduğundan yılın hemen hemen her döneminde ülkenin farklı noktalarından ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. İzmir’in Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olması ve yıl içerisinde yurt içinden de yurt dışından da çok sayıda ziyaretçi ağırlaması nedeni ile Kiraz Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı oldukça fazladır. Özellikle okul tatilleri ve bayramlar gibi dönemlerde Kiraz Otogarı yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak adına oldukça yoğun şekilde çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir - Kiraz otobüs bileti satın alarak Kiraz Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kozak Yaylası, Efes Antik Kenti, Efes Meryem Ana Kilisesi, Selçuk Kalesi, İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi, İzmir Saat Kulesi, Foça Antik Tiyatrosu, Frigya Tepesi, Hadrian Tapınağı” ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir, Ege mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Kiraz Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kiraz Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesine hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Kiraz Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Kiraz Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Cumhuriyet, Kiraz Otogar İç yolu, 35890 Kiraz/İzmir

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr