Yolcu Sayısı
1

Karasu Otogarı

Karasu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Karasu Otogarı Hakkında

Karasu Otogarı (Sakarya)

Karasu Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Sakarya iline bağlı Karasu ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Sakarya - Karasu otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Sakarya’ın Karasu ilçesi Marmara Bölgesi’nde yer alan bir yerleşim merkezi olarak Marmara iklimin özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçe de yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve kar yağışlı olarak geçer. Özellikle son yıllarda Marmara Bölgesi’nde yapılan yatırımlarla birlikte şehrin turist sayısında gözlenen artış yolcuların ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak adına Karasu Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Karasu Otogarı bölgenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına özellikle bayram, okul tatili gibi dönemlerde tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Karasu ilçesinin temel sosyolojik yapılanmasına bakıldığı zaman ilçenin temel ekonomik faaliyetinin tarım üzerine kurulduğu görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sakarya - Karasu otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “Maden Deresi, Acarlar Longozu, Kuzuluk Kaplıcaları, Soğucak Yaylası, Sakarya Taraklı Turizm Merkezi, Sapanca Çiğdem Yaylası, Rahime Sultan Cami, Karagöl Yaylası, Geyve Yaylası, İnönü Yaylası” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ayrıca seyahatiniz sırasında Marmara mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Karasu Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu ihtiyacını daha sağlıklı şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme peronları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Karasu Otogarı içerisinde sadece aynı bölge içerisinde hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Karasu Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Sakarya VIB” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Karasu Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Karasu Otogarı’na otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Kabakoz Mh. 54500 Karasu/Sakarya

En Popüler Karasu Otobüs Firmaları

Karasu bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Karasu otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Sakarya Vib Turizm 7

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr